۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۷
استاندار هرمزگان در آیین افتتاح فاز سوم کارآزمایی بالینی واکسن کرونا در بندرعباس:

جمهوری اسلامی ایران در تولید واکسن کرونا پیش قدم و پیشرو است

استاندار هرمزگان گفت: جمهوری اسلامی ایران همگام با کشورهای پیشرفته، در تولید واکسن کرونا پیش قدم و پیشرو است.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، فریدون همتی در آیین افتتاح فاز سوم کارآزمایی بالینی واکسن کرونا در بندرعباس، عنوان کرد: امروز شاهد آغاز مرحله سوم کارآزمایی واکسن ایران-کوبا در بندرعباس هستیم و اطمینان دارم با اعتماد مردم به این واکسن که تولید متخصصان داخلی است، به سمت بهبود شرایط کشور پیش می‌رویم.

 وی ادامه داد: امروز کشورمان همگام با کشورهای پیشرفته در تولید واکسن کرونا پیش قدم و پیشرو است.

 استاندار هرمزگان تأکید کرد: برای استفاده گسترده از واکسن کرونا بیشتر امید خود را به واکسن داخلی بسته ایم و امیدواریم نتایج این مرحله هم مفید و مناسب باشد تا شاهد تولید انبوه آن باشیم.

 همتی از واردات واکسن کرونا به هرمزگان خبر داد و تصریح کرد: به موازات دریافت سهمیه واکسن کرونا وارداتی یا تولیدی داخل، از چند وقت قبل یکی از مجموعه های داخل استان با پیگیری گسترده استانداری در این خصوص فعال شده است.

 وی گفت: این مجموعه مجوز واردات واکسن کرونا را دریافت کرده و امیدوارم موفق شویم اولین محموله را به استان هرمزگان وارد کنیم و بخش وسیعی از جمعیت استان را واکسینه کنیم.

 استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: با تکیه بر بنگاه های تولیدی و مشارکت صنایع استان هرمزگان این مسیر را طی خواهیم کرد و امیدوارم به نتایج مطلوبی دست یابیم.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x