۰۳ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۹

جمع آوری معتادان و بهسازی دره فرحزاد برای استفاده مردم

رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از آغاز طرح پاکسازی دره از معتادان و احداث راه در مسیر دره فرحزاد خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی طبنا(خبرگزاری سلامت)، سردار کیوان ظهیری در حاشیه طرح پاکسازی دره فرحزاد که صبح امروز آغاز شد، گفت: پاکسازی دره فرحزاد از چندی پیش با دستور فرماندهی انتظامی‌تهران بزرگ در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: جمع آوری معتادان متجاهر، خرده فروشان مواد مخدر در دره فرحزاد نیز جزئی از این طرح بود. این طرح از مدتی پیش آغاز شده است و امروز نیز طرح پاکسازی معتادان متجاهر و همچنین طرح راه سازی و بهسازی مسیر دره فرحزاد آغاز می‌شود.

به گفته وی، در گام نخست ۱.۵ کیلومتر مسیر احداث می‌شود و در ادامه این مسیر افزایش پیدا می‌کند.

رییس پلیس پیشگیری پایتخت ادامه داد: این طرح برای این است که پلیس بتواند امنیت مردم را در این محل تامین کند و شهروندان نیز بتوانند از این فضا استفاده کنند.

وی با بیان اینکه امروز به کمک سایر دستگاه‌های برون سازمانی از جمله آبفای تهران، شهرداری منطقه ۲، شرکت گاز و… این طرح آغاز می‌شود ادامه داد که با حکم قضایی از ساخت و سازهای غیر مجاز رفع اثر می‌شود تا بتوانیم این پارک طبیعی را در این منطقه مورد استفاده تمامی‌شهروندان قرار دهیم.

رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه در حریم رودخانه فرحزاد تصرفاتی اعمال شده بود، گفت: با حکم قضایی ۹ مورد از تصرفات غیر قانونی رفع اثر می‌شود.

ظهیری در خصوص تمهیدات اندیشیده شده برای روشنایی این منطقه نیز گفت: در خصوص روشنایی منطقه نیز تمهیداتی اندیشیده شده که با حضور شرکت برق انجام خواهد شد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments