۰۲ آبان ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۲

جشنواره بزرگ مدارس فوتبال وفوتسال در جیرفت استان کرمان

به مناسبت هفته تربیت بدنی اولین جشنواره بزرگ فرهنگی و ورزشی مدارس فوتبال وفوتسال شهرستان جیرفت در چمن تازه نصب شده شهید معاضدی برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری سلامت(طبنا) از جیرفت، مهدی ارم بین رئیس اداره ورزش و جوانان ضمن تبریک هفته تربیت بدنی و وحدت بابت برگزاری این همایش باشکوه ضمن تقدیر از مجموعه هیات فوتبال گفت: برگزاری چنین همایش هایی باعث انگیزه، شور و نشاط در بین نونهالان و نوجوانان میشود و در آینده استعدادهای برتر از بین همین بازیکنان انتخاب می شوند.

در ادامه این جشنواره علی جلالی رئیس هیات فوتبال شهرستان جیرفت ضمن تشکر از زحمات آقای فاریابی دبیر هیات و همکاران خود در هیات فوتبال و مربیان مدارس فوتبال و فوتسال اظهار داشت : انشاءالله با اتحاد و کار تیمی مناسب در مجموعه هیات و باشگاهها و با سرمایه گذاری زمینه رشد بازیکنان زیر ۱۳ سال به پایین را فراهم کنیم.

در پایان این جشنواره اسدالله فاریابی دبیر هیات نیز گفت ، قصد داریم این برنامه ها را در طول سال برگزار کنیم تا شور و نشاط و انگیزه همچنان در بین قشر نونهال و نوجوان ادامه داشته باشد.

از نکات جالب و توجه این همایش حضور ۱۸۰ ورزشکار نوجوان و نونهال بود که در حضور خانواده های خود با سازماندهی دقیق و انجام حرکات بسیار زیبای مهارتی-ورزشی که توسط تعدادی از مربیان برنامه ریزی شده بود، فضای این جشنواره را متفاوت کردند.

خبرنگار: امیر مسعود پردلی

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments