Wednesday 3 June 2020 | چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۸
بازدید: 136

جزییات پرداخت دستمزد سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان

سخنگوی فدراسیون فوتبال در مورد پرداخت دستمزد سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: در روزهای آتی پول به حساب سرمربی تیم ملی منتقل می‌شود.

به گزارش گروه ورزش طبنا (خبرگزاری سلامت) مارک ویلموتس از زمانی که هدایت تیم ملی را برعهده گرفته، برای دریافت دستمزدش مشکلات زیادی داشته است. دو هفته پیش مهدی تاج در یک مصاحبه تلویزیونی اعلام کرد که مطالبات سرمربی تیم ملی پرداخت می‌شود، اما این امر اتفاق نیفتاد تا اینکه شایعات زیادی پیرامون فسخ قرارداد ویلموتس با فدراسیون فوتبال مطرح شد.

اولین بار یک رسانه‌ بلژیکی مدعی شد ویلموتس به دلیل عدم پرداخت دستمزدش از سوی فدراسیون فوتبال به دنبال فسخ قرارداد است و چندی بعد هم خبر آمد که سرمربی تیم ملی قرارداد خود را با فدراسیون فوتبال فسخ کرد و به مدیران فدراسیون هم پیغام داده است برای عقد قرارداد جدید با شرایط متفاوت راهی ترکیه شوند.

سخنگوی فدراسیون فوتبال در مورد پرداخت دستمزد سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: مطالبات ویلموتس تأمین منابع شده و طی هفته‌های اخیر به یکی از کشورهای همسایه ارجاع شد، اما شرایط انتقال پول به حساب ویلموتس در کشور بلژیک میسر نشد. در حال حاضر پول به یک حساب دیگر در یک کشور دیگر همسایه منتقل شده و فکر می‌کنم در روزهای آتی این پول به حساب سرمربی تیم ملی منتقل شود.

امیرمهدی علوی در این باره ادامه داد: در شرایطی که تاج در مشهد حضور دارد اما مرتب با سرمربی تیم ملی در تماس است و در یکی دو روز آتی اخبار دقیقی در این زمینه توسط رئیس فدراسیون مطرح خواهد شد. انصافاً هم در این زمینه ویلموتس نهایت همکاری را با فدراسیون فوتبال انجام داد.

وی در خصوص سفر اینفانتینو به تهران گفت: اجازه بدهید در این زمینه در مواقع لزوم صحبت خواهد شد.

اردو تیم ملی فوتبال کشورمان از روز یکشنبه آغاز خواهد شد. ملی‌پوشان فوتبال برای حضور در مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ باید در چهارمین دیدار خود مقابل عراق به میدان بروند. با توجه به شرایط امنیتی کشور عراق این بازی در اردن برگزار خواهد شد. طبق برنامه ملی‌پوشان فوتبال روز سه‌شنبه راهی این کشور می‌شوند.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of