۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۸

جزییات سفر رییس جمهور به استان کرمان

معاون هماهنگی امور استان‌های دفتر ریاست جمهوری در مورد جزییات سفر رییس جمهور به کرمان گفت:رئیس جمهور برای افتتاح یکی از پروژه‌های صنعتی و معدنی به شهر بافت سفر می‌کنند.

به گزارش گروه طبنا (خبرگزاری سلامت) علی اصغر احمدی، معاون هماهنگی امور استان‌های دفتر ریاست جمهوری با اشاره به جزئیات سفر رئیس جمهور به استان کرمان اظهار کرد: در ادامه سفر آقای روحانی به استان یزد (روز دوشنبه ۲۰ آبان)، رئیس جمهور در قالب کاروان تدبیر و امید به استان کرمان می‌روند و  پس از ورود به فرودگاه رفسنجان در استادیوم تختی شهر رفسنجان دیدار مردمی خواهند داشت.

احمدی با بیان اینکه میزان سرمایه‌گذاری پروژه‌ها بیش از ۱۵ هزار میلیارد تومان است، ادامه داد: رئیس جمهور برای افتتاح یکی از پروژه‌های صنعتی و معدنی به شهر بافت سفر می‌کنند و در صورت زمان کافی به شهرستان  سیرجان برای افتتاح پروژه‌های معدنی و صنعتی خواهند رفت، همچنین پروژه‌های متعلق به وزارت نیرو به صورت متمرکز نیز در سطح استان  مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.

معاون هماهنگی امور استان‌های دفتر ریاست جمهوری تصریح کرد: رئیس جمهور صبح سه شنبه در جلسه شورای اداری استان شرکت و  سپس به سمت تهران بازمی‌گردد.

رئیس جمهور در ادامه سفر‌های استانی خود، هفته آتی به استان‌های یزد و کرمان سفر می‌کند.(باشگاه خبرنگاران جوان)

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of