۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۲
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد اعلام کرد:

جزئیات پرداخت وام ودیعه مسکن به مددجویان کمیته امداد

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد از تخصیص ۱۸۵ میلیارد تومان اعتبار برای پرداخت وام ودیعه مسکن به خانواده‌های تحت حمایت خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری سلامت به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، حسین خدرویسی با تشریح جزئیات پرداخت وام ودیعه مسکن به مددجویان، افزود: مبلغ ۱۸۵ میلیارد تومان از محل هم‌افزایی بنیاد مستضعفان و صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت برای پرداخت تسهیلات رهن مسکن به خانواده‌های تحت حمایت براساس سهمیه‌های مشخص، در نظر گرفته شده است.

وی به شرایط و مبلغ تسهیلات رهن مسکن در استان‌های مختلف پرداخت و ادامه داد: سقف این وام در تهران و کلانشهرها مبلغ ۳۰ میلیون تومان و برای دیگر مراکز استان و شهرستان‌ها، بین ۲۰ تا ۲۵ میلیون تومان پرداخت خواهد شد.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد، مدت زمان بازپرداخت تسهیلات ودیعه مسکن را پنج ساله اعلام کرد و گفت: زنان سرپرست خانوار، خانواده‌های پرجمعیت و خانواده‌های دارای بیماران خاص و صعب‌الاعلاج از اولویت برای دریافت این تسهیلات برخوردارند.

خدرویسی به شرایط ضمانت وام ودیعه مسکن برای مددجویان اشاره کرد و افزود: این تسهیلات با ضمانت آسان و حداقل شرایط به خانواده‌های تحت حمایت پرداخت خواهد شد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x