۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۸

جزئیات طرح ترافیک ویژه خبرنگاران

مدير روابط عمومى معاونت حمل و نقل و ترافيك، جزئيات طرح ترافيك ويژه خبرنگاران را براى سال ٩٩ تشريح كرد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری سلامت و به نقل از روابط عمومى معاونت حمل و نقل و ترافیک؛ “على عالى” در توضیح اطلاعیه منتشر شده در خصوص وضعیت طرح ترافیک خبرنگاران براى سال ٩٩ گفت: از تاریخ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ لغایت پایان روز ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ آن دسته از خبرنگاران که وضعیت “در حال بررسی” در روبروی اسم شان نمایش شده است مهلت دارند با مراجعه به حساب کاربری خود در سامانه ی « تهران من » ( بخش ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاران )نسبت به ویرایش و بارگذاری مدارک لازم کنند.

 وی با تاکید بر اینکه نمایش وضعیت “در حال بررسی” در روبروی اسم خبرنگاران محترم صرفا به معنی نقص مدرک یا مدارک می باشد، تصریح کرد: نمایش این وضعیت به معنای تایید و یا عدم تایید نام خبرنگاران در سهمیه سال ۹۹ نیست .

مدیر روابط عمومی معاونت حمل ونقل و ترافیک با بیان اینکه سهمیه طرح ترافیک خبرنگاران تا اعلام رسمی سهمیه های جدید در سال ۹۹ دارای اعتبار است گفت: پایان زمان اعلام شده (۲۱ تیر ماه ) صرفا پایان امکان ویرایش و تکمیل مدارک در سامانه است و به منظور لحاظ شدن سهمیه های جدید خبرنگاران نمیباشد .

عالی تاکید کرد: تخصیص سهمیه خبرنگاران از سوى کمیته ای ٧ نفره متشکل از معاونت حمل و نقل و ترافیک ٢ نفر نماینده از کمیسیون عمران و حمل و نقل و کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران، معاونت مطبوعاتى وزارت فرهنگ و ارشاد ، انجمن صنفى روزنامه نگاران استان تهران ،انجمن صنفى رسانه هاى غیر دولتى و انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتى ایران در حال انجام است و نتایج آن متعاقبا اعلام خواهد شد .

مدیر روابط عمومی معاونت حمل ونقلا و ترافیک در پایان خاطرنشان کرد: پس از اعلام تخصیص سهمیه طرح ترافیک خبرنگاران، تخصیص کارت بلیط مترو هم صورت خواهد گرفت که جزئیات آن نیز متعاقبا اعلام خواهد شد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments