۱۳ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۸

جریمه غیر واکسینه‌ها ابلاغ نشده است

رئیس پلیس راه استان مازندران از باز بودن راه‌های موصلاتی در مازندران خبر داد وگفت، درحال حاضر برای جریمه افراد غیر واکسینه ابلاغی انجام نشده است.

 

سرهنگ یدالله جهانتاب در گفت‌وگو با خبرنگارخبرگزاری سلامت(طبنا)مازندران، از باز بودن تمامی محورهای مواصلاتی در استان خبر داد و اظهار کرد: با توجه به بارش برف در روزهای گذشته در گردنه های ورودی استان سطح جاده همچنان کمی لغزنده است.

وی گفت: در حال حاضر وضعیت جوی در شهرهای استان صاف است بوده و نیروهای راهداری در گردنه های گدوک و امام زاده هاشم نمک پاشی انجام دادند.

رئیس پلیس راه استان مازندران خاطرنشان کرد: در روز دوشنبه سامانه جدید بارشی وارد استان خواهد شد که نسبت به سامانه قبلی از شدت کمتری برخوردار است اما با توجه به وضعیت جوی روزهای آینده و بارش برف و باران در محورهای استان پرهیز از سفرهای غیر ضروری مورد تاکید است.

جهانتاب گفت: خودروها در صورت تردد در راه‌های مواصلاتی و گردنه ها از چراغ مه شکن و یخ شکن استفاده کنند.

وی ادامه داد: همچنین توقف بیجا در گردنه ها ابتدا و انتهای تونل‌ها و ابتدا و انتهای پل‌ها ممکن است تصادف را افزایش دهد و در این راستا به رانندگان توصیه می شود توقف در غیر ضروری در محور ها نداشته باشند و در صورت ضرورت توقف ایجاد فاصله معین، قرار دادن مثلثی شبرنگی و کله قندی در فاصله ۶۰ متری را انجام داده تا از برخورد احتمالی با خودروهای دیگر جلوگیری به عمل آید.

رییس پلیس راه مازندران در پاسخ به اینکه گفته شده افرادی که واکسینه نشدند جریمه می‌شوند اظهار کرد: در حال حاضر هیچ دستورالعملی در این رابطه به ما ابلاغ نشده است.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments