۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۱

جریان اصولگرایی درگیر کیستی رئیس مجلس یازدهم!

یکی از منتخبان تهران در مجلس یازدهم خبر از توافق میرسلیم، حاجی‌بابایی، نیکزاد و حسینی برای تعیین رئیس مجلس یازدهم توافق کردند.

به گزارش گروه سیاسی طبنا(خبرگزاری سلامت)، اینکه رئیس مجلس یازدهم کیست؟ همچنان یکی از معماهای حل نشده جریان اصولگرایی است. در حالی که تا ۷ خرداد ماه و بازگشایی مجلس یازدهم زمانی باقی نماینده همچنان کشمکش مجلس یکدست اصولگرای آینده بر سر رئیس مجلس است. حضور مدعیان متعدد ریاست کار را برای انتخاب رئیس مجلس یازدهم سخت کرده است.

علی خضریان از نمایندگان منتخب مجلس یازدهم و جریان اصولگرایی در حساب کاربری توییتر خود نوشت: «‏به برکت ‎ماه رمضان در ‎جلسه وفاق امروز که با حضور جمعی از منتخبان ‎مجلس یازدهم برگزار شد، با توافق میان آقایان سیدمصطفی میرسلیم، حمیدرضا حاجی‌بابایی، علی نیکزاد و سیدشمس‌الدین حسینی کمیته‌ای ۷نفره با سازوکار مشخص جهت کمک به ‎وحدت جریان انقلاب برای ریاست مجلس آینده تشکیل شد.»

جریان اصولگرایی درگیر کیستی رئیس مجلس یازدهم!

وی همچنین با اشاره به اینکه افراد نام‌برده شده عضو این کمیته نیستند اما سازوکار آن را پذیرفته‌اند، تاکید کرد: «‌‎از جناب قالیباف نیز جهت حضور در این پروسه دعوت شده بود تا براساس سنجش شاخص‌ها و ارایه برنامه و نقد و بررسی آن و در نهایت توافق بر روی نحوه کمک به وحدت جریان انقلاب حضور یابند و ایشان خودشان نپذیرفتند. این موضوع به معنای عدم نامزدی ایشان نیست.»

منبع: اعتماد

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x