Saturday 6 June 2020 | شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۷
بازدید: 106

جدایی ری از تهران ظلم به شهروندان ری است

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: جدایی ری از تهران ظلم به شهروندان ری است و باعث عدم یکپاچگی تهران، ری و شمیرانات می شود.

به گزارش خبرنگار شهری طبنا (خبرگزاری سلامت)زهرا نژادبهرام در صد و هفتاد و دومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به طرح جدایی ری از تهران در مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: با این طرح مخالف هستیم و ادله شورای شهر در این خصوص از طریق شورای راهبردی به نمایندگان مجلس ارایه می شود.

وی با بیان اینکه حدود دو ماه پیش این طرح با ۳۰  امضا در مجلس مطرح شد،افزود: امروز نیز توئیتی از سوی سید فرید موسوی نماینده مجلس در خصوص طرح تفکیک انتخابات شورای اسلامی و انتخابات شهردار شهرستان ری از تهران مطرح شد.

عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر تهران یادآور شد: متاسفانه برخی از اعضای مجمع امید طرح جدایی ری از تهران را امضا کردند.

نژادبهرام با تاکید بر اینکه اعضای شورای شهر تهران معتقد به یکپارچگی تهران هستند، گفت: نباید منافع مشترک بخش های تهران را تحت تاثیر تصمیمات این چنینی قرار داد.

وی ادامه داد: شاید شهرداری در برخی موارد به برخی مناطق و یا موضوعات از جمله بافت فرسوده توجه ویژه ای داشته باشد اما این دلیلی بر جدایی آنها از تهران نمی شود.

عضو شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: این تصمیم ظلم به شهروندان ری است و باعث عدم یکپاچگی تهران، ری و شمیرانات می شود.

نژادبهرام با بیان اینکه شاید این تصمیم تحت تاثیر فضای انتخابات و فضای سیاسی باشد، تاکید کرد: از طریق شورای راهبردی با حضور اعضای شورا و نمایندگان تهران در مجلس و شهردار تهران، این موضوع را پیگیری می‌کنیم.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of