۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۸
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد:

ثبت۱۸۲ ابتلای جدید به ویروس کرونا در اصفهان / فوت ۸ بیمار

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی 182 بیمار جدید کرونایی طی 24 ساعت گذشته در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری سلامت در اصفهان،آرش نجیمی بیان کرد: در شبانه روز گذشته تعداد یک هزار و ۳۰۵ نفرمشکوک به ویروس کرونا برای انجام تست به مراکز درمانی مراجعه کردند که تست ۱۸۲ نفر آنها مثبت به ویروس کرونا بوده است.

وی گفت: از این تعداد بیمار جدید کرونایی شناسایی شده ۸۴ نفر با علائم بالینی در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شدند.

نجیمی ادامه داد: همچنین در این بازه زمانی تعداد ۸۲ بیمار مبتلا به کرونا با بهبودی کامل از بیمارستان ها ترخیص شدند و لازم است تا دوران قرنطینه را در منزل سپری کنند.

آرش نجیمی در خصوص آمار مبتلایان کرونا در استان توضیح داد: در حال حاضر ۴۰۱ مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اصفهان به جز کاشان و آران و بیدگل بستری هستند که متاسفانه از این تعداد ۸۵ بیمار بدحال و در بخش مراقبت‌های ویژه  و آی سیو ها تحت مراقبت و نگهداری هستند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در ارتباط با آمار مرگ و میر کرونا افزود: متاسفانه طی شبانه روز گذشته تعداد ۸ بیمار مشکوک به کرونا جان خود را از دست دادند که تاکنون تست ۴ نفر از این بیماران فوت شده مثبت قطعی به ویروس کرونا بوده است.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x