۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۸

امکان ثبت ‌نام سهام عدالت واجدین را فراهم کنید

نماینده شاهین‌شهر در مجلس به رئیس‌جمهور ضرورت اتخاذ تصمیم برای فراهم کردن زمینه ثبت‌نام سهام عدالت برای افراد واجد شرایط را متذکر شد.

به گزارش گروه سیاسی طبنا(خبرگزاری سلامت)، حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس به رئیس‌جمهور ضرورت اتخاذ تدابیر لازم ثبت ‌نام سهام عدالت برای افراد واجد شرایط دریافت سهام متذکر شد.

امکان ثبت ‌نام سهام عدالت واجدین را فراهم کنید

متن کامل تذکر نماینده شاهین‌شهر به رئیس‌جمهور به شرح زیر است:

خلاصه تذکر:

ضرورت اتخاذ تمهیدات لازم ثبت ‌نام سهام عدالت برای افراد واجد شرایط را که تا به حال نتوانسته‌اند ثبت‌نام کنند.

شرح تذکر:

جناب آقای رئیس‌جمهور

می‌دانید که بر اساس آمار سازمان خصوصی سازی بیش از ۵۲ میلیون و آمار تعاونی‌های سهام عدالت تعداد ۴۹ میلیون نفر در سهام عدالت ثبت‌نام نموده‌اند.

دولت هم لایحه‌ای را در سال ۱۳۹۶ به مجلس شورای اسلامی ارائه نمود که به خاطر تعداد طرح‌ها و لوایح زیاد در کمیسیون اقتصادی به نتیجه نهایی نرسید.

اما از چند روز گذشته که آزاد سازی سهام عدالت اعلام شده مراجعات متعددی از مرم که عموما از شش دهک پایین جامعه یعنی واجدین شرایط ثبت ‌نام سهام عدالت هستند صورت گرفته و خواستار باز شدن سامانه ثبت‌نام سهام مذکور شده‌اند.

لذا خواهشمند است جهت رفع تبعیض بین واجدین شرایطی که قبلا موفق به ثبت‌نام شده و کسانی که واجد شرایط بده ولی نتوانسته‌اند ثبت نام کنند و یا کسانی که در سنوات گذشته واجد شرایط نبوده ولی اکنون واجد شرایط شده‌اند تدابیر لازم را برای ثبت‌نام نامبردگان اتخاذ و در صورت لزوم لایحه جهت تصویب به مجلس شورای اسلامی ارسال کنند.

منبع: فارس

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments