۱۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۸

ثبت ۳۶۰ هزار پرونده در سامانه طلاق

مدیرکل مشاوره وامور روانشناختی سازمان بهزیستی کشور بااشاره به اتصال سامانه طلاق به ۲۲ استان کشور گفت: در مجموع حدود ۳۶۰ هزار پرونده در سامانه طلاق موسوم به سامانه تصمیم برای نوبت‌دهی طلاق ثبت شده است.

به گزارش گروه اجتماعی طبنا(خبرگزاری سلامت)، بهزاد وحیدنیا افزود: ۲۲ استان به سامانه طلاق وصل هستند و این سامانه در حال ثبت اطلاعات درخواست طلاق زوج‌ها است. سامانه تصمیم جهت نوبت دهی اینترنتی درخواست طلاق توافقی و طلاق یکطرفه به درخواست زوج یا زوجه از سوی سازمان بهزیستی کشور به منظور ارجاع آنها به مشاوره و انصراف آنان از طلاق راه اندازی شده است.

وی خاطرنشان کرد: ۲۲ استان از جمله استان‌های خراسان رضوی، تهران، کرمان، یزد و اصفهان به سامانه تصمیم متصل هستند و در مجموع حدود ۳۶۰ هزار پرونده در این سامانه ثبت شده است که بیشترین ثبت پرونده‌ها مربوط به استان خراسان رضوی بوده است.

مدیرکل مشاوره و امورروانشناختی سازمان بهزیستی کشور گفت: برای تعمیم سامانه تصمیم به سراسر کشور ۲۰۰ میلیارد تومان برای سال آینده پیشی بینی شده است.

وحیدنیا افزود: هر یک از مراکز مشاوره که به پرونده مراجعان بهزیستی دسترسی دارد، اطلاعات را ثبت می‌کند و پیگیری لازم انجام می‌شود.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x