۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۹

ثبت نام پزشکان برای حضور داوطلبانه در مراسم حج تمتع تا ۲۵ آذر تمدید شد

روابط عمومی حج و زیارت هلال احمر از تمدید مهلت ثبت نام پزشکان تا ۲۵ آذر ماه خبر داد.

سید جواد سلیمانی روابط عمومی مرکز پزشکی سازمان حج و زیارت سازمان هلال احمر در گفتگو با خبرنگار حوزه بهداشت طبنا(خبرگزاری سلامت)، گفت: مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر، با توجه به استقبال پرشکان برای ثبت نام در حج امسال، مهلت ثبت نام پزشکان را برای عملیات بهداشت و درمان حج ۹۹ تا پایان وقت اداری ۲۵ آذرماه ادامه می دهد.

سلیمانی با بیان اینکه تاکنون بیش از ۸۰۰ پزشک از سراسر کشور در سامانه مرکز ثبت نام کرده‌اند گفت: در مرحله بعدی فرآیند جذب و انتخاب پزشکانی که ثبت‌نام کرده‌اند و به صورت حضوری در استان‌های سراسر کشور برگزار می‌شود، بیش از دو برابر ظرفیت مورد نیاز حج ۹۹ انتخاب خواهد شد.

سلیمانی خاطرنشان کرد: پزشکان عمومی، متخصصین طب اورژانس و داخلی که علاقه‌مند به حضور در عملیات بهداشت و درمان حج تمتع ۹۹ هستند، می توانند نسبت به ثبت نام اولیه در سامانه مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر اقدام کنند.

وی با اشاره به اینکه داوطلبان می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی این مرکز به نشانی www.hmc.ir اقدام به ثبت نام کنند اضافه کرد: پس از احراز شرایط اولیه ثبت نام شدگان، آزمون عملی و مصاحبه حضوری نیز برگزار خواهد شد و حضور پزشکان منتخب در مرحله حضوری الزامی است.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of