Sunday 26 January 2020 | یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۶
بازدید: 120

تیم ملی کشتی فرنگی به نورسلطان رسید

تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان برای حضور در مسابقات جهانی کشتی وارد شهر نورسلطان محل برگزاری رقابت‌ها شد.

به گزارش گروه ورزشی طبنا(خبرگزاری سلامت)، تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان که بامداد پنجشنبه ۲۱ شهریور ماه برای حضور در مسابقات جهانی کشتی در سال ۲۰۱۹ تهران را به مقصد قزاقستان ترک کرده بود ساعت ۱۴:۳۰ به وقت محلی به نورسلطان رسید و در هتل محل استقرار تیم، اسکان یافت.

فرنگی‌کاران بعد از پروازی حدوداً ۴ ساعته وارد روسیه شدند و بلافاصله فرودگاه مسکو را به مقصد قزاقستان ترک کردند و بعد از حدود ۳ ساعت و ۳۰ دقیقه پرواز ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه به وقت محلی وارد شهر نورسلطان شدند و مورد استقبال مسئولان برگزاری مسابقات قرار گرفتند.

از نکات جالب توجه این سفر، همسفری ملی پوشان کشورمان با تیم‌های ملی کشتی فرنگی روسیه و ارمنستان بود که با هم با یک پرواز به سمت نورسلطان حرکت کردند.

حمید سوریان، فرنگی‌کار پرافتخار کشورمان و نایب رئیس فدراسیون کشتی که تیم ملی را در این سفر همراهی می‌کند برخورد جالب توجهی با آرمن نازاریان، یکی از رقبای قدیمی‌اش در تیم ملی ارمنستان که وی نیز بازنشسته شده است داشت که برخورد گرمی‌با یکدیگر داشتند و عکسی به یادگار گرفتند.

همچنین روس‌ها که مانند ایرانی‌ها علاقه زیادی به کشتی دارند با مشاهده نمایندگان کشورمان در فرودگاه با چهره‌‌های شناخته شده کشتی کشورمان از جمله محمد بنا، حمید سوریان و سعید عبدولی عکس یادگاری انداختند.

رومن ولاسوف، قهرمان پرآوازه کشتی فرنگی جهان و المپیک که بارها علاقه خود را به حمید سوریان اعلام کرده است در فرودگاه با نابغه کشتی فرنگی کشورمان روبرو شد که برخورد بسیار گرمی‌با یکدیگر داشتند. ولاسوف در مسابقات جهانی قزاقستان در وزن ۷۷ کیلوگرم روی تشک خواهد رفت، جایی که محمدعلی گرایی، نماینده کشورمان خواهد بود.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of