۲۹ تیر ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۸

تیم‌های فوتبال یوونتوس و مونتزا در بازی موسوم به جام برلوسکونی با هم بازی می کنند

مالک سابق باشگاه میلان که حالا در لیگ دسته دوم ایتالیا تیم دارد، بانوی پیر را برای حضور در جامی که به همت او برگزار می‌شود، دعوت کرد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری سلامت به نقل از تسنیم، طبق اعلام چند منبع ایتالیایی، تیم‌های فوتبال یوونتوس و مونتزا ۱۲ روز دیگر در بازی دوستانه موسوم به جام برلوسکونی برابر یکدیگر قرار خواهند گرفت.

جام برلوسکونی مسابقه‌ای بود که سال ۱۹۹۱ توسط سیلویو برلوسکونی برای گرامیداشت یاد پدر فقیدش لوئیجی شکل گرفت و تا سال ۲۰۱۵ یعنی دو سال پیش از پایان دوران تملک نخست وزیر سابق ایتالیا بر میلان، هر سال پیش از شروع فصل جدید میان تیم‌های میلان و یوونتوس برگزار می‌شد. در طول عمر این مسابقه تنها سه سال میلان با تیمی جز یوونتوس روبه‌رو شد؛ اینتر سال ۱۹۹۲، رئال مادرید سال ۱۹۹۳ و بایرن مونیخ سال ۱۹۹۴.

اکنون برلوسکونی که مالک تیم مونتزا در سری B ایتالیاست، قصد دارد نسخه جدید تورنمنت خودش را برگزار کند و در اولین دوره آن هم تیمش به مصاف یوونتوس خواهد رفت.

طبق گزارش نشریه توتواسپورت، این بازی روز ۳۱ جولای در استادیوم یوپاور مونتزا برگزار می‌شود، اما هنوز مشخص نیست که به هواداران اجازه ورود به این ورزشگاه داده خواهد شد یا نه.

 

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments