۲۲ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۹

تیراندازی سارقان مسلح طلافروشی در شرق تهران

رئیس پلیس پبشگیری تهران بزرگ گفت: سارقان مسلح که قصد سرقت از یک طلافروشی را در شرق تهران داشتند، با مشاهده مأموران پلیس اقدام به تیراندازی هوایی کرده و از محل متواری شدند.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری سلامت؛ سرهنگ جلیل موقوفه‌ای با اعلام خبر سرقت نافرجام از یک طلافروشی در شرق تهران، در تشریح این خبر اظهار کرد: صبح روز گذشته با اعلام خودکار خبر سرقت مسلحانه از یک طلافروشی در تهرانپارس به سامانه آلارم مستقر در مرفوک فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، رسیدگی به پرونده در دستور کار کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس قرار گرفت.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ افزود: بنابر حساسیت موضوع تیم عملیات کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس سریعاً به محل حادثه اعزام شدند و اقدامات اطلاعاتی و فنی خود را برای بازداشت سارقان آغاز کردند.

وی تصریح کرد: دقایقی بعد چهار متهم که قصد سرقت مسلحانه را از طلافروشی داشتند بلافاصله پس از مشاهده مأموران کلانتری اقدام به شلیک تیرهوایی با سلاح شکاری کردند و  پس از ناکامی در سرقت مسلحانه طلافروشی با خودروی تیبا متواری شدند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه اقدام پیشگیرانه مأموران کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس منجر به ناکامی سارقان مسلح از سرقت شد، خاطرنشان کرد: شناسایی و بازداشت چهار متهم به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس قرار دارد.

منبع: تسنیم

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments