۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۸

تیته: مستحق شکست برابر آرژانتین نبودیم

سرمربی تیم ملی فوتبال برزیل تیمش را مستحق شکست برابر آرژانتین نمی‌داند. او گفت که داور با مسی بسیار مودبانه و با تساهل رفتار کرد.

به گزارش گروه ورزشی طبنا(خبرگزاری سلامت) و به نقل از الریاضیه، تیم ملی فوتبال برزیل در دیداری دوستانه در عربستان به مصاف آرژانتین رفت.

برزیل در این دیدار صاحب یک ضربه پنالتی شد اما ژسوس آن را تبدیل به گل نکرد این درحالی بود که مسی توانست تک گل آرژانتین را به ثمر برساند تا آلبی سلسته در این دیدار دوستانه پیروز از میدان خارج شود.

تیته، سرمربی برزیل تیمش را مستحق شکست در این دیدار نمی‌داند. او بعد از بازی گفت: بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و مستحق شکست نبودیم.در نیمه نخست بهتر ظاهر شدیم اما در نیمه دوم بازی سخت شد و نتوانستیم عملکرد بهتری از خود نشان دهیم. فکر می‌کنم که داور با مسی مودبانه و با تساهل برخورد می‌کرد.

او ادامه داد: وقتی در بازی پیش می‌افتید همه چیز راحت می‌شود و عکس آن هم درست است. آرژانتین گل نخست را به ثمر رساند. تلاش زیادی کردیم که به بازی برگردیم و گل تساوی را به ثمر رسانیم اما از فرصت‌هایی که به دست آوردیم استفاده نکردیم.

سرمربی برزیل به ستایش از رودریگو ستاره جدید و جوان سلسائو پرداخت که در این دیدار برای نخستین بار به بازی رفت.

تیته گفت: رودریگو آینده درخشانی دارد. او در رئال مادرید عملکرد خوبی از خود نشان داد و آینده فوتبال برزیل خواهد بود.(ایسنا)

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of