۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۷

تولد یک نوزاد در درمانگاه منطقه ۱۳ شهرداری تهران

با تلاش کادر درمانگاه منطقه 13 شهرداری تهران روز گذشته یک نوزاد دختر به دنیا آمد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری سلامت به نقل از  روابط عمومی شرکت شهر سالم، روز گذشته یکی از زنان باردار ساکن منطقه ۱۳ طبق وقت قبلی به پزشک متخصص زنان خود در درمانگاه منطقه ۱۳ شهرداری تهران مراجعه کرد؛ مراجعه‌ای که به زایمان نوزاد او منجر شد.

دکتر شادی دانشور، پزشک دوره بارداری این شهروند در توضیح این اتفاق گفت: زمانی که از علائم او مطلع شدیم، همه امکانات درمانگاه را آماده و تجهیزات را استریل کردیم. با رسیدن مادر ، وی به اتاق پزشک راهنمایی شد و پس از ۱۵ دقیقه نوزاد دختر به طور طبیعی به دنیا آمد.

این پزشک متخصص زنان و زایمان که ۱۵ سال است با شرکت شهر سالم همکاری می‌کند، در ادامه از سلامت کامل مادر و نوزاد به دنیا آمده که دلسا نام دارد، خبر داد و گفت: مراحل زایمان به طور کامل در درمانگاه منطقه ۱۳ شهرداری انجام شد و پس از آن مادر و فرزند برای انجام کارهای بیمارستانی چون تزریق واکسن و… به بیمارستان اعزام شدند.

گفتنی است، در انجام این زایمان فاطمه فرج‌الله‌پور و نرگس نادری، ماما و بهیار درمانگاه نیز پزشک متخصص درمانگاه را همراهی کردند.

منطقه ۱۳ از مناطق کم‌برخوردار تهران است و درمانگاه شهرداری تهران در این منطقه نقش مهمی در ارائه انواع خدمات بهداشتی و درمانی به شهروندان دارد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x