۲۲ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۹

توقیف محموله ۳۰ هزار لیتری سوخت قاچاق در “ساری”

جانشین انتظامی استان مازندران از توقیف کامیون حامل 30 هزار لیتر سوخت قاچاق به ارزش یک میلیارد و 500 میلیون ریال خبر داد.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از  پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “سید موسی حسینی” در تشریح این خبر، بیان داشت: در راستای مبارزه با جرایم اقتصادی و کالای قاچاق و در پی کسب خبری مبنی بر حمل و جابه جایی قاچاق سوخت با کامیون در یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان “ساری”، موضوع در دستور کار پلیس امنیت اقتصادی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: ماموران پلیس امنیت اقتصادی با هماهنگی قضائی و بررسی همه جانبه موضوع، کامیون حامل سوخت را حین تردد در محور ساری به “کیاسر” توقیف و در بازرسی از آن ۳۰  هزار لیتر سوخت از نوع “نفت سفید” خارج از شبکه توزیع را کشف کردند.

جانشین انتظامی استان مازندران با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش سوخت قاچاق کشف شده را یک میلیارد و ۵۰۰میلیون ریال برآورد کردند، اظهار کرد: ماموران پلیس امنیت اقتصادی در این اقدام یک قاچاقچی سوخت را دستگیر و یک خودروی کامیون را توقیف کردند.

سرهنگ حسینی با بیان اینکه متهم با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد، اذعان داشت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی سوخت کشف شده را طی پرونده ای به شرکت توزیع فرآورده های نفتی شهرستان “ساری” تحویل دادند.

جانشین انتظامی استان مازندران، خاطرنشان کرد: شهروندان در راستای همکاری با ماموران انتظامی و برقراری امنیت مطلوب اخبار و اطلاعات خود در خصوص وقوع جرایم را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x