۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۲

توزیع ۳۶۰ تبلت در بین دانش آموزان استثنایی استان گیلان

رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان گیلان گفت: این تبلت ها به ارزش 997 میلیون تومان و از محل اعتبارات سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور در اختیار دانش آموزان نیازمند حمایت های ویژه استان قرار گرفته است.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از  اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، رقیه کریمی با اشاره به نیاز روز افزون دانش آموزان به وسایل ارتباطی نوین و ادامه آموزش های تحصیلی در شبکه شاد افزود: سازمان آموزش و پرورش استثنایی برای یاری به دانش آموزان نیازمند تعداد ۳۶۰ تبلت به ارزش ۹۹۷ میلیون تومان در اختیار دانش آموزان استان قرار داده است. وی با تقدیر از کمک های مومنانه خیّران در تأمین بخشی از نیازهای دانش آموزان در تأمین وسایل ارتباطی خاطرنشان کرد: از آغاز سال تحصیلی تاکنون با حمایت و کمک خیرین و فرهنگیان ۵۸ دستگاه گوشی هوشمند و تبلت به ارزش ۱۷۰ میلیون تومان در اختیار دانش‌آموزان استثنایی نیازمند استان قرار گرفته است. رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان گیلان با اشاره به محروم بودن ۲۰۰ نفر از دانش آموزان استثنایی استان گیلان از دسترسی به آموزش مجازی اظهار داشت: برای این دانش آموزان بسته های آموزشی تهیه شده و در اختیار آنان قرار گرفته ‌است.

کریمی با بیان فعالیت ۴۳ مدرسه ویژه استثنایی برای گروههای مختلف با نیازهای ویژه گفت: تعداد ۲ هزار و ۱۶۹ نفر در این مدارس تحصیل می کنند؛ همچنین ۶ هزار و ۴۱۹ به عنوان دانش آموزان تلفیقی فراگیر در مدارس عادی ( پذیرا ) تحصیل می کنند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x