۱۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۱

توزیع کتاب‌های درسی دانش آموزان از امروز

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان گیلان از توزیع کتاب‌های درسی همه پایه‌های تحصیلی از طریق مدارس از امروز، دوشنبه، خبر داد.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از  اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، علی حسین زاده با اعلام این خبرگفت: توزیع کتاب‌ها بین دانش آموزان از طریق مدارس تا پایان هفته ادامه خواهد یافت.

وی افزود: به علت اعلام شدن نتایج مدارس تیزهوشان و همچنین سنجش نشدن تعدادی از دانش آموزان کلاس اولی، سامانه خرید کتاب‌های درسی همچنان باز است و خرید اینترنتی کتاب‌های درسی برای دانش آموزانی که موفق به خرید نشده اند، همچنان ادامه دارد.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان گیلان گفت: افرادی که به علت تکرار پایه، تغییر رشته یا تغییر محل سکونت نیاز به اصلاح سفارش کتاب‌های درسی دارند نیز می‌توانند با ورود به سامانه IRTEXTBOOK.IR نسبت به اصلاح ثبت سفارش خود اقدام کنند.

حسین زاده تاکید کرد: مدارس موظفند کتاب‌ها را به گونه‌ای بین دانش آموزان توزیع کنند که شیوه نامه‌های بهداشتی رعایت و از تراکم دانش آموزان در مدراس جلوگیری شود.

گفتنی است تعداد دانش آموزان امسال در کشور بیش از ۱۵ میلیون نفر است که حدود ۱۴۰ میلیون جلد کتاب درسی چاپ شده است.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x