۳۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۸

توزیع بیش از ۴۰۰ بسته یلدانه میان نیازمندان خراسان شمالی

به مناسبت شب یلدا، بیش از 400 بسته یلدانه میان نیازمندان 2 شهرستان مانه و سملقان و بجنورد در خراسان شمالی توزیع شد.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از  روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان شمالی؛ رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان مانه و سملقان گفت: در راستای رسالت بشردوستی، نوع دوستی و فعالیت های خیرخواهانه هلال احمر، جوانان و داوطلبان این شعبه اقدام به اجرای طرح «یلدانه» با شعار «یلدا برای همه» کردند.

جواد جهانی با اشاره به اجرای طرح «یلدانه» با شعار “یلدا برای همه” اظهار کرد: این طرح با هدف گسترش همدلی و مهربانی در جامعه در آستانه شب یلدا در جمعیت هلال احمر این شهرستان برگزار شد.

جهانی  اظهار کرد: بیش از ۲۰۰ بسته به مناسبت شب یلدا بین مرکز توانبخشی سالمندان نشاط، مرکز نیکوکاری کودکان بی سرپرست ریحانه و پایگاههای امداد و نجات بین شهری پایگاه آتش نشانی و پایگاه اورژانس ۱۱، بیمارستان پورسینا و همچنین نیازمندان شناسایی شده توزیع شد.

توزیع بیش از ۲۱۰ بسته یلدانه بین نیازمندان بجنورد

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بجنورد نیز از آماده سازی و توزیع بیش از ۲۱۰ بسته میوه شب یلدا بین نیازمندان خبر داد.

ابراهیم پرفند گفت: طرح یلدانه به منظور مشارکت خیرین و داوطلبان در فعالیتهای عام المنفعه و تحقق اهداف بشردوستانه جمعیت و ترویج فرهنگ نوع دوستی برای کمک به نیازمندان در ایام ولادت حضرت زینب (س) وشب یلدا اجرا می شود.

وی افزود:  ۲۱۰ بسته یلدانه به کمک خیرین، داوطلبان و جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان بجنورد آماده شده و بین نیازمندان، خانواده های متاثر از کرونا، خانه سالمندان، مراکز توانبخشی، پایگاههای امدادو نجات بین شهری و… توزیع خواهد شد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments