۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۷

توزیع بیش از ۳۵ میلیون لیتر نفت‌گاز در بخش کشاورزی

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل از توزیع حدود ۳۵ میلیون و ۶۰۰ هزار لیتر نفت‌گاز در چهار ماه نخست امسال بین بهره‌برداران بخش کشاورزی این استان خبرداد.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از شانا ، سیدحجت مدنی گفت: تخصیص سهمیه سوخت بخش کشاورزی براساس سطح زمین زیر کشت و تعداد ادوات کشاورزی انجام می‌شود.

مدنی با اشاره به افزایش و توسعه بخش کشاورزی در این استان افزود: به‌منظور ارائه خدمات مطلوب به شهروندان، تحقق حقوق شهروندی و کسب رضایت‌مندی مشتریان، مصرف نفت‌گاز بخش کشاورزی نسبت به مدت مشابه سال گذشته، ۱۵ درصد رشد داشته است که این افزایش به توسعه بخش کشاورزی در سطح این منطقه مربوط است.

وی به توزیع الکترونیکی این فرآورده از طریق کارت بانکی اشاره و تصریح کرد: تأمین و عرضه مطلوب سوخت بخش کشاورزی استان یکی از وظایف اصلی این شرکت است که خوشبختانه با تلاش همکاران و برنامه‌ریزی و هماهنگی انجام‌شده با سازمان جهاد کشاورزی استان، از طریق زیرساخت بانکی و به‌صورت الکترونیکی به نحو مطلوبی اجرایی شده است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل با اشاره به وضع مطلوب ذخیره‌سازی فرآورده‌های نفتی در تاسیسات انبارهای نفت منطقه، ابراز اطمینان کرد: سوخت‌رسانی مطلوب به بخش کشاورزی تا اتمام فصل کاری ادامه دارد.

وی عنوان کرد: سوخت بخش کشاورزی از طریق ۲۴۰ فروشندگی نفت‌گاز در سطح روستاهای استان به کشاورزان تحویل می‌شود.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments