Sunday 23 February 2020 | یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۲۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۰
بازدید: 30

توزیع «بسته‌های یک‌ماهه مواد غذایی» در مناطق سیل‌زده سیستان و بلوچستان

رئیس سازمان امداد و نجات از توزیع بسته‌های یک‌ماهه مواد غذایی بین مردم مناطق سیل‌زده در استان سیستان و بلوچستان از اوایل هفته آینده خبر داد.

 

رئیس سازمان امداد و نجات از توزیع بسته‌های یک‌ماهه مواد غذایی بین مردم مناطق سیل‌زده در استان سیستان و بلوچستان از اوایل هفته آینده خبر داد و گفت : یک محموله ۶۵ تُنی مواد غذایی نیز امروز وارد مناطق سیل‌زده این استان می‌شود.

به گزارش گروه اجتماعی طبنا(خبرگزاری سلامت)، مرتضی سلیمی درباره «آخرین وضعیت امداد رسانی به مناطق سیل‌زده سیستان و بلوچستان»، اظهار داشت: وضعیت این مناطق پایدار شده است و از اوایل هفته آینده بسته‌های یک‌ماهه مواد غذایی بین سیل‌زدگان توزیع می‌شود.

وی با بیان اینکه این بسته‌های مواد غذایی شامل برنج، روغن، شکر، چای، حبوبات و نمک است، ادامه داد: سه استان خراسان رضوی، یزد و کرمان به عنوان پشتیبان امدادی این مناطق تعیین شده است.

رئیس سازمان امداد و نجات خاطرنشان کرد: امروز ۶۵ تُن مواد غذایی این سازمان توسط یک فروند هواپیمای ارتش جمهوری اسلامی‌به این مناطق اعزام می‌شود.

سلیمی‌با بیان اینکه انبارهای این سازمان در هرمزگان و کرمان نیز تکمیل شده است، افزود: هماهنگی بسیار خوبی بین این سازمان با سپاه پاسداران و ارتش در ارائه خدمات امدادی وجود دارد.

وی، آخرین آمار فوت‌شدگان در مناطق سیل زده در استان سیستان و بلوچستان و استان هرمزگان را در مجموع دو نفر اعلام کرد.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of