Sunday 23 February 2020 | یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۰
بازدید: 19

توخل: نیمار بازیکنی شده است که دوست دارم

سرمربی پاری سن ژرمن به ستایش از نیمار پرداخت و از آخرین وضعیت کاوانی هم سخن به میان آورد.

به گزارش گروه ورزشی طبنا(خبرگزاری سلامت)، نیمار در ابتدای فصل به خاطر حاشیه‌های زیادی که داشت از ترکیب پاری سن ژرمن کنار گذاشته شد و چهار بازی آغازین را از دست داد اما او بعد از بازگشت به ترکیب اصلی توانست عملکرد بسیار خوبی از خود نشان دهد.

توماس توخل سرمربی پاری سن ژرمن به ستایش از نیمار پرداخت و گفت: وقتی چند دیدار اخیر را نگاه می‌کنیم به خوبی متوجه می شویم که نیمار چه بازیکن کلیدی و تاثیرگذاری در پاری سن ژرمن شده است. او به بازیکنی کلیدی و تاثیر گذار تبدیل شده است و هم در حمله به ما کمک می کند و هم وظایف دفاعی اش را به خوبی انجام می دهد.

توخل ادامه داد: نیمار الان به رهبری در پاری سن ژرمن تبدیل شده که دوست دارم. او وضعیت خوبی در تیم دارد و چالش کنونی‌اش این است که باید این روحیه را حفظ کند. یک بازیکن بزرگ باید هم در حمله خوب باشد و هم در کارهای دفاعی. نیمار الان چنین وضعیتی دارد و اگر تمام بازیکنان این‌گونه باشند به بهترین تیم تبدیل خواهیم شد و اگر این‌گونه نباشد تیم عادی خواهیم شد و طبیعتا تیم های عادی چیزی به دست نخواهند آورد.

سرمربی پاری سن ژرمن درباره کاوانی هم گفت: آسیب دیدگی هر بازیکنی من را نگران خواهد کرد چرا که یک مربی باید همه بازیکنان خود را آماده در اختیار داشته باشد. کاوانی احساس درد داشت و من چکار می توانم انجام دهم؟ باید این مسئله را قبول کنم. امیدوارم که هر چه زوتر به شرایط بازی برسد.

توخل قبل از دیدار برابر لوریان از وضعیت تیمش ابراز نگرانی کرد. او گفت: برابر موناکو ۲۵ بازیکن در اختیار داشتم اما الان تنها ۱۶ بازین در اختیار دارم. مجبور هستم که از بعضی از بازیکنان زیاد استفاده کنم و این باعث خستگی آنها می شود.(ایسنا)

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of