۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۱

توخل: زمان عصبانیت نیست

سرمربی پاری سن ژرمن با وجود تساوی برابر آمیان از عملکرد شاگردانش راضی است و تاکید کرد که آنها را سرزنش نمی‌کند.

به گزارش گروه ورزشی طبنا(خبرگزاری سلامت)، پاری سن ژرمن در هفته بیست و ششم رقابت‌های لیگ فرانسه در خانه آمیان به میدان رفت. این دیدار با تساوی ۴ بر ۴ به پایان رسید تا یک نتیجه عجیب رقم بخورد.

توماس توخل سرمربی پاری سن ژرمن بعد از بازی گفت: می‌توانستیم به پیروزی برسیم. فرصت‌های خوبی را روی دروازه‌ی حریف خلق کردیم اما از آنها استفاده نکردیم. دریافت ۴ گل آن هم در یک دیدار اصلا خوشحال کننده نیست.

او ادامه داد: آمیان در نیمه نخست سه توپ به طرف دروازه ما زد و سه گل به ثمر رساند. اصلا تمرکز لازم  را نداشتیم و به همین خاطر حریف ما را غافلگیر کرد. بازی بسیار حساسی برابر دورتموند پیش رو داریم و به همین خاطر تصمیم گرفتیم که به چند بازیکن استراحت دهیم. چنین تصمیمی طبیعی بود چرا که بازی در لیگ قهرمانان اروپا بسیار مهم است.

توخل در ادامه سخنان خود گفت: ما با سه گل عقب افتادیم اما در نیمه دوم متفاوت ظاهر شدم. نه تنها سه گل را جبران کردیم بلکه گل چهارم را هم زدیم و تا آستانه پیروزی پیش رفتیم. من براین باور هستم که شایسته پیروزی بودیم. الان زمان عصبانیت نیست چرا که دلیل  این تساوی را می‌دانیم.

سرمربی پاری سن ژرمن درباره این سوال که آیا نیمار به این دیدار خواهد رسید، گفت: نمی‌توانم بگویم که آِیا او خواهد رسید یا نه. بهترین تصمیم را خواهیم گرفت.

نیمار به خاطر آسیب دیدگی چهار دیدار اخیر پاری سن ژرمن را از دست داده است.(ایسنا)

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of