Friday 28 February 2020 | جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۰۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۱
بازدید: 23

توخل: با نیمار به همه اهداف خود می‌رسیم

سرمربی آلمانی پاری سن ژرمن بعد از پیروزی برابر لیل به ستایش از نیمار پرداخت.

به گزارش گروه ورزشی طبنا(خبرگزاری سلامت)، در ادامه هفته بیست و دوم رقابت های لیگ فرانسه یک دیدار برگزار شد. در این دیدار پاری سن ژرمن صدرنشین و مدعی اصلی کسب عنوان قهرمانی مهمان لیل بود. پاری سن ژرمن در این دیدار هم همچنان که پیش بینی می‌شد توانست به پیروزی برسد و سه امتیاز دیگر را به دست آورد.

تیم پاریسی در این بازی توانست با دو گل به پیروزی دست پیدا کند. هر دو گل پاری سن ژرمن را در این دیدار نیمار به ثمر رساند. این تیم با پیروزی که به دست آورد ۵۵ امتیازی شد و فاصله اش را با نزدیک ترین تعقیب کننده خود به ۱۳ امتیاز رساند تا نشان دهد که از همین الان قهرمانی خود را تا حدود زیادی قطعی کرده است.

به نوشته کانال پلاس، توماس توخل در نشست خبری بعد از بازی گفت: نیمار از نظر فنی در شرایط خوبی به سر می برد. او یک بازیکن سرنوشت ساز است که می خواهد از فوتبال لذت ببرد. نیمار بسیار آماده است و این می‌تواند کمک زیادی به ما کند. او می تواند هر بازیکنی را در دوئل های فردی پشت سر بگذارد.

سرمربی پاری سن ژرمن ادامه داد: نیمار می تواند دست به  هر کاری بزند و نتیجه هر بازی را تغییر دهد. با وجود چنین بازیکنی می توانیم به اهداف خود دست پیدا کنیم.

توخل درباره وضعیت بازیکنان آسیب دیده تیمش گفت: آسیب دیدگی تیاگو سیلوا جدی نیست اما دیالو دچار کشیدگی عضله شده است.

او درباره ناکامی دوباره ایکاردی از گلزنی گفت: درست است که گل نزد اما عملکرد خوبی از خود نشان داد و گل هم از راه خواهد رسید. او با جدیت زیاد به کار خود ادامه می دهد.

توخل درباره دیدار حساس برابر بوروسیا دورتموند در مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا گفت: فعلا زمان داریم و باید به جام حدفی فکر کنیم. پیوستن هالند به بوروسیا دورتموند باعث شده تا این تیم قوی تر شود. به نظرم که دورتموند بازهم بازیکن جذب  خواهد کرد.

پاری سن ژرمن با پیروزی که به دست آورد ۵۵ امتیازی شد و فاصله‌اش را با نزدیک ترین تعقیب کننده خود به ۱۳ امتیاز رساند تا نشان دهد که از همین الان قهرمانی خود را تا حدود زیادی قطعی کرده است.(ایسنا)

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of