۱۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۵

توجه ویژه دانشگاهیان به امر هم‌اندیشی/ ارسال ۵۷۶۵ مورد دریافت نظرات از دانشگاهیان کشور

قائم مقام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس مرکز هیئت‌های امنا و هیئت‌های ممیزه مرکزی، از توجه ویژه دانشگاهیان به امر هم‌اندیشی خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری سلامت به نقل از  اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر باقری در این خصوص اظهار داشت: به منظور ارتباط بیشتر و استفاده از نقطه نظرات دانشگاهیان از آذرماه سال ۱۳۹۶ اقدام به بارگذاری عنوان “دریافت نظرات توسط قائم مقام وزیر” در صفحه نخست وب‌سایت وزارت نموده‌ام که خوشبختانه مورد استقبال فراوان دانشگاهیان قرار گرفت و تاکنون بیش از ۵۷۶۵ مورد ایمیل دریافت و به کلیه آنها پاسخ لازم داده شده است.

وی با اشاره به توجه ویژه دانشگاهیان به امر هم‌اندیشی تصریح کرد: از بین ایمیل‌های دریافتی ۳۲۷ مورد آن پیشنهاد و ارسال نقطه نظرات درخصوص سیاست‌ها و برنامه‌های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در حوزه‌های مختلف بوده است که به معاونت‌های ذیربط برای بهره‌برداری ارجاع شده است.

قائم مقام وزیر علوم بیان کرد: این تعداد ایمیل‌های دریافتی شامل مکاتبات و درخواست‌هایی که ماهیت اداری داشته‌اند (۲۷۱۹ مورد)، مکاتبات و درخواست رسیدگی به شکایات (۱۲۵۳ مورد)، مکاتبات و درخواست‌های شخصی برای رفع مشکل مطرح شده (۱۳۷۷ مورد)، تشکر و قدردانی از ایجاد فضای تعامل توسط قائم مقام وزیر (۶۱ مورد) و سایر نقطه نظرات (۲۸ مورد) می‌باشند.

وی خاطر نشان کرد: همکاری و مساعدت حوزه‌های مختلف ستاد وزارت و دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزشی و پژوهشی در پاسخ‌گویی به این درخواست‌ها بسیار مناسب و نتیجه‌بخش بوده است

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments