۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۰
پزشکیان با یادآوری بیانات رهبری مطرح کرد

توجه به اشتغال و معیشت مردم گام اول افزایش فرزندآوری و جلوگیری از پیری جمعیت

پزشکیان با تاکید بر ضرورت رفع موانع سد راه ازدواج و فرزندآوری جوانان، گفت: برای افزایش ازدواج جوانان و فرزندآوری باید توجه بیشتری به موضوع اشتغال و تولید که مورد تاکید مقام معظم رهبری است داشته باشیم.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری سلامت به نقل از خانه ملت، مسعود پزشکیان با تاکید بر اینکه برای تحقق بیانات امروز رهبری در مورد فرزندآوری و جلوگیری از حرکت کشور به سمت پیری جمعیت باید تلاش کرد، گفت: گام اول برای فرزندآوری توجه به اشتغال و معیشت مردم است و برای تشویق جوانان به ازدواج و فرزندآوری باید بهبود معیشت آنها را در دستور کار قرار داد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه با حرف‌زدن فرزندآوری محقق نمی‌شود، افزود: باید در وهله اول موانع سد راه ازدواج و فرزندآوری مرتفع شود.

وی ادامه داد: به طور قطع اگر موانع سد راه ازدواج و فرزندآوری جوانان دیده و رفع نشوند و جوانان ازدواج کنند ممکن است زندگی آنها به دلیل مسائل اقتصادی و خانوادگی به طلاق ختم شود.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس یازدهم یادآور شد: برای افزایش ازدواج جوانان و فرزندآوری باید توجه بیشتری به موضوع اشتغال و تولید که مورد تاکید مقام معظم رهبری است داشته باشیم.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments