۱۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۹

تهیه ۲۴ آمبولانس برای وزارت بهداشت/اختصاص اماکن بزرگ بنیاد مستضعفان برای واکسیناسیون

رئیس بنیاد مستضعفان گفت: برای فرآیند واکسیناسیون اماکن بزرگ خود را در اختیار وزارت بهداشت قرار می‌دهیم و در این خصوص هیچ مضایقه‌ای نداریم.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری سلامت؛ پرویز فتاح، رئیس بنیاد مستضعفان در حاشیه جلسه ستاد مقابله با کرونا استان تهران با اشاره به همکاری‌های این بنیاد با ستاد مقابله با کرونا در طول ماه‌های گذشته، اظهار داشت: با همه ظرفیت در کنار وزارت بهداشت در دوران فراگیری کرونا هستیم؛ به طوری که از اسفند ۹۸ این ارتباط بوده و تا کنون نیز به صورت تنگاتنگ ادامه داشته است.

وی با اشاره به تهیه ۲۴ آمبولانس برای وزارت بهداشت یادآور شد:در ماه آینده نیز ۳۰دستگاه آمبولانس در اختیار وزارت بهداشت قرار خواهیم داد؛ ضمن اینکه تهیه دستگاه‌های اکسیژن‌ساز، کمک به کادر درمان و شهدای خدمت وزارت بهداشت و تهیه ماسک از اقدامات دیگر بنیاد مستضعفان بوده است.

 رئیس بنیاد مستضعفان با بیان اینکه هتل‌های این بنیاد در اختیار وزارت بهداشت قرار داده شده و اکنون نیز در صورت نیاز در اختیار آنهاست،گفت: برای فرآیند واکسیناسیون اماکن بزرگ خود را در اختیار وزارت بهداشت قرار می‌دهیم و در این خصوص هیچ مضایقه‌ای نداریم.

فتاح با اشاره به طرح‌های مختلف تولید واکسن داخلی در کشور، یادآور شد: طرح‌هایی در حال انجام بوده و برخی مانند واکسن برکت به نتیجه رسیده است؛ البته از وزارت بهداشت خواهش کردیم تا این تولیدات را تمرکز دهند تا معلوم شود کدام واکسن به نتیجه برسد؛ ضمن اینکه ما سرمایه‌گذاری لازم را نیز انجام می‌دهیم که البته این موضوع با تشخیص وزارت بهداشت خواهد بود.

وی تأکید کرد: اصلی‌ترین مسأله مبارزه با کرونا، واکسیناسیون است که بنیاد مستضعفان به صورت کامل در خدمت است./

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments