Sunday 29 March 2020 | یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۲
بازدید: 50

تهران هفدهمین ایستگاه مصاحبه پزشکان متقاضی حج ۹۹

سرپرست مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر از برگزاری آزمون و مصاحبه حضوری پزشکان متقاضی حج99 در تهران خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی طبنا(خبرگزاری سلامت)، جمال الدین الوانی با بیان این مطلب گفت: استان تهران هفدهمین استان است که مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر اقدام به برگزاری مصاحبه از پزشکانی در سامانه این مرکز ثبت نام نموده اند، کرده است.

سرپرست مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه در تهران ۱۱۰ پزشک داوطلب حضور در عملیات بهداشت و درمان حج ۹۹ مورد معاینه قرار گرفته اند تصریح کرد: از این تعداد ۴۰ نفر زن و هفتاد نفر مرد بودند.

وی سپس با تاکید بر ادامه روند انجام مصاحبه از پزشکان متقاضی حج ۹۹ افزود: علاوه بر تهران، در روزهای اخیر استان‌های البرز، قزوین، زنجان و سمنان نیز در تهران مورد مصاحبه قرار گرفتند.

الوانی با بیان اینکه تا کنون پزشکان متقاضی حج در ۲۱ استان کشور در آزمون مصاحبه حضوری شرکت کرده‌اند گفت: پس از انجام مصاحبه در استان های باقی مانده، پزشکان حاءز امتیازات بیشتر انتخاب و معرفی می شوند.

سرپرست مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر تصریح کرد: تا کنون ۳۸۵ پزشک در ۲۱ استان کشور مورد مصاحبه قرار گرفته‌اند. یادآور می‌شود مرحله آزمون و مصاحبه حضوری پزشکان متقاضی حج۹۹ به منظور انتخاب پزشکان عمومی، متخصص داخلی و طب اورژانس که به عنوان پزشکان مجموعه در ایام حج تمتع در کشور عربستان به زائرین ایرانی خدمات درمانی ارائه کنند، صورت می‌گیرد.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of