۰۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۷

اختصاص ۵ زمین به عنوان مرکز ملی تنیس ایران در هر استان

داود عزيزي در نامه اي به مديران كل ورزش و جوانان استان ها خواستار اختصاص ٥ زمين تنيس در قالب موافقت نامه هاي تملك دارايي ادارات كل استاني با سازمان مديريت و برنامه ريزي شد .

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری سلامت به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس داود عزیزی رییس فدراسیون تنیس در نامه ای که به مدیران کل ورزش و جوانان استان ها ارسال کرده است با اشاره به بند سه قانون اساسی که دولت را موظف به ورزش رایگان برای تمامی سطوح و اقشار جامعه کرده است ، از رشته تنیس به عنوان ورزشی مفرح، خانوادگی و زیبا نام برده که دارای کمترین هزینه در زمینه احداث زیر ساخت هاست و قابلیت فراگیری و توسعه در کشور را هم دارد.

در ادامه این نامه؛ رییس فدراسیون تنیس از مدیران کل استانی تقاضا کرده است که با هدف توسعه تنیس در مراکز استان و شهرستان ها ، در قالب موافقت نامه های تملک دارایی ادارات کل ورزش و جوانان هر استان با سازمان مدیریت و برنامه ریزی و با استفاده از اعتبارات  مندرج در جدول ١-١٠ قانون بودجه سال ١٣٩٩، نسبت به در نظر گرفتن حداقل پنج زمین تنیس با عنوان مرکز ملی تنیس ایران اقدام کنند .

داود عزیزی در این نامه در نظر گرفتن طرح آمایش سرزمینی جمعیت این رشته در استان و شهرستان های تابعه را مورد توجه قرار داده است .

آنچه مسلم است تحقق این مهم می تواند موجبات افزایش زمینه توسعه و پیشرفت تنیس کشور را همراه با رونق بشتر ارمغان آورد .

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments