۱۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۴

تمدید قرارداد بشار رسن با پرسپولیس

بشار رسن هافبک تیم فوتبال پرسپولیس با مدیران این باشگاه توافق کرده است تا به‌زودی قراردادش را تمدید کند.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت در حالی که حضور مدیر برنامه‌های بشار در باشگاه در روزهای اخیر با نتایج مثبتی برای ادامه همکاری او و پرسپولیس همراه بوده اما تکلیف این ستاره سرخ‌ها اوایل هفته جاری مشخص می‌شود.

بشار رسن برای ادامه همکاری با پرسپولیس مشروط به خوش قولی مسئولان باشگاه، چراغ سبز نشان داده و مدیر برنامه‌های این بازیکن نیز به توافقات خوبی در این زمینه دست پیدا کرده است.

بشار رسن حدود ۹۰ درصد از قرارداد این فصل خود را دریافت کرده، اما از فصول گذشته مطالبات زیادی دارد که یکی از مهمترین شروطش برای تمدید قرارداد با سرخپوشان، تسویه حساب مطالبات فصل‌های قبل است. در همین زمینه هم در مذاکره مدیر برنامه‌های این بازیکن و باشگاه پرسپولیس، رسول‌پناه قول داده است تا روز شنبه بخش عمده‌ای از مطالبات این بازیکن را پرداخت کند و سپس قرارداد بشار تمدید شود.

یکی دیگر از شرط‌های این بازیکن برای تمدید قرارداد با پرسپولیس، افزایش ۱۰ درصدی رقم قراردادش نسبت به فصل قبل بود که با موافقت مدیران باشگاه همراه شده است. بشار در فصل جاری قراردادی ۳۸۰ هزار دلاری با پرسپولیسی‌ها داشت و با این حساب، قرارداد فصل بعدش حدود ۴۲۰ هزار دلار خواهد بود.

بر این اساس شنیدیم بشار قرار است در روزهای ابتدایی هفته آینده با حضور در باشگاه جواب نهایی را به پرسپولیسی‌ها بدهد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments