Thursday 2 April 2020 | پنجشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۰۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۲
بازدید: 32

تمام فعالیت‌های گروهی در زندان‌های کشور ممنوع شد

رییس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی طی دستوری به مدیران زندان‌های سراسر کشور، تمامی‌فعالیت‌های اجتماع محور در زندان‌ها را تا اطلاع ثانوی ممنوع اعلام کرد.

به گزارش گروه اجتماعی طبنا(خبرگزاری سلامت) به نقل از سازمان زندان‌ها، علی اصغر جهانگیر با اعلام اینکه در شرایط موجود، حفظ سلامت زندانیان مهمترین برنامه زندان‌های سراسر کشور است، گفت: برای پیشگیری از اپیدمی‌و شیوع ویروس کرونا در زندان‌های کشور از امروز تمامی‌فعالیت‌های جمعی زندانیان از جمله فعالیت‌های ورزشی، هنری، فرهنگی، حرفه آموزی و اشتغال و حتی برگزاری نمازهای جماعت در تمامی‌زندان‌های کشور به حالت تعلیق درمی‌آید.

وی رعایت دقیق این دستور را از سوی مدیران زندان‌ها و با نظارت مدیران کل استان‌های سراسر کشور الزامی‌دانست.

جهانگیر خاطرنشان کرد: با شیوع ویروس کرونا در کشور اقدامات گسترده بهداشتی و کنترلی در زندان‌های سراسر کشور برای حفظ سلامت زندانیان آغاز شده است.

ویروس کرونا که تحت عنوان رسمی‌«کووید-۱۹» از ۱۲ دسامبر سال گذشته میلادی (دی ماه) در استان هووی چین شیوع یافت، تاکنون ۸۰ هزار و ۹۹۷ نفر را مبتلا و جان ۲ هزار و ۷۶۴ نفر را گرفته است.

آمار ابتلای قطعی به ویروس کرونا در کشور تا ظهر پنجشنبه (روز گذشته) به ۲۴۵ نفر و فوت ناشی از آن در مجموع به ۲۶ نفر رسیده است.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of