۰۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰

تلاش برای ترور سیدحسن نصرالله؛ اوج توطئه سعودی علیه محور مقاومت

دبیرکل حزب‌الله لبنان فاش کرد که سعودی‌ها مدت‌هاست فکر ترور او را در سر می‌پرورانند و منابعی نیز تأکید کرده‌اند که رژیم سعودی حتی همه هزینه‌های جنگ احتمالی پس از ترور وی را پذیرفته است و آمریکایی‌ها هم تصمیم دارند این عملیات را اسرائیل اجرا کند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری سلامت به نقل از  العالم، روزنامه لبنانی “الاخبار” در اشاره به اظهارات روز گذشته “سیدحسن نصرالله” نوشت: دیگر نقش کلیدی رژیم سعودی در نظارت بر عادی‌سازی با رژیم اسرائیل و برداشتن موانفع مقابل صلح با دیگر کشورهای عربی خلیج‌فارس که در خفا انجام می‌شود، بر کسی پوشیده نیست اگر چه هنوز علنی کردن این هماهنگی کامل با ریاض به تاخیر افتاده است.

عادی‌سازی سعودی از نوع سطحی و ساده نیست بلکه به عمق سطوخ مختلف، چه استراتژیک چه اطلاعاتی و یا لجستیکی و فنی گسترش خواهد یافت.

توطئه سعودی علیه مقاومت به حدی رسیده است که از اسرائیل می‌خواهد رهبران مقاومت، مانند سیدحسن نصرالله و فرماندهان شهید “قاسم سلیمانی” و “ابو مهدی المهندس” را ترور کند.

طبق این گزارش، سید حسن نصرالله گفت: اطلاعات ما حاکی است که سعودی ها بدنبال ترور من و دیگر فرماندهان حزب الله هستند و “محمدبن سلمان” ولیعهد سعودی در سفرش به واشنگتن مساله ترور مرا مطرح کرد و آمریکایی‌ها موافقت کرده‌اند که این ترور را اسرائیلی‌ها انجام دهند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments