۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۶

تقدیر شستا از دستگاه قضایی در کشف محموله سرقت شده متادون

مدیرعامل شرکت توزیع داروپخش با بیان اینکه زیرساختهای لازم جهت توسعه کسب و کارهای شرکت در لاین‌های جدید و مدل‌های نوین کسب و کار در فروش و توزیع ایجاد شده، گفت:

به گزارش گروه سلامت طبنا(خبرگزاری سلامت)؛ در شش ماه اول سال ۹۸ تقریبا معادل یکسال گذشته سود محقق شد، ضمن آنکه در مهرماه ۹۸ نیز این شرکت وارد بازار بورس شده و رکورد سهام‌داران در عرضه اولیه را نیز شکست.

محمدرضا مرادی مدیرعامل توزیع داروپخش همچنین از اقدام موفقیتآمیز دفتر مرکزی حراست شستا در کشف محموله شربت متادون خبر داد و گفت: داروهای مخدر که اصطلاحاً از آنها بهعنوان داروهای تحت کنترل یاد میشود با یک شرایط خاص اقدامات توزیع و فروش آن صورت میگیرد، اما چندی پیش توسط یک باند حرفهای محموله ۳۴۰۳۵عدد شیشه شربت متادون که توسط یک دستگاه کامیون تریلر به انبار کرمانشاه به عنوان مرکز توزیع و نگهداری غرب کشور ارسال شده بود، ربوده شد.

وی افزود: پس از اعلام سرقت در شهر قم، دستگاه قضایی به ویژه دادستانهای استانهای قم، کرمانشاه و لرستان با همکاری و پیگیریهای ویژه دادستان قم در ارائه نیابت قضایی به استانهای کرمانشاه و لرستان به کشف این محموله و دستگیری عوامل این باند کمک شایان توجهی کردند.

مرادی با بیان اینکه معاونت اقتصادی وزارت اطلاعات و ادارات کل اطلاعات استانهای مذکور طی چند هفته با پیگیری شبانه‌روزی، اقدامات اطلاعاتی – امنیتی لازم را انجام دادند، گفت:

پس از گزارش اولیه دفتر مرکزی حراست شستا به مقام قضایی، دستگاههای امنیتی و قضایی با پیگیریهای ویژه این محموله را کشف و ضبط و عوامل آن را بازداشت کردند.

مدیرعامل توزیع داروپخش تصریح کرد: در سال ۹۲ حدود ۱۱ هزار شیشه شربت متادون به سرقت رفته بود که متأسفانه کشف نشده بود. اینبار با کمک سربازان گمنام امام زمان (عجالله) و مساعدت و پیگیریهای دادستانهای قم، کرمانشاه و لرستان این محموله مهم کشف و ضبط شد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments