۱۶ دی ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۰

تقدیر رئیس فدراسیون شطرنج آسیا از رئیس فدراسیون دانشگاهی ایران

شیخ سلطان بن خلیفه و هیشام طاهر دبیر کل فدراسیون شطرنج آسیا طی نامه ای از هادی بشیریان رئیس فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی برای میزبانی مسابقات شطرنج دانشجویان آسیا تقدیر کرد.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت به نقل از سایت فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، به دنبال برگزاری مسابقات قهرمانی شطرنج دانشجویان آسیا به میزبانی ایران رئیس و دبیر کل فدراسیون شطرنج آسیا از میزبانی کشورمان طی نامه ای تقدیر کردند.
بنا براین گزارش متن نامه به شرح زیر می باشد.
جناب آقای هادی بشریان
ریاست محترم فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی ایران
ضمن تبریک سال نو، از جنابعالی بابت میزبانی مسابقات قهرمانی شطرنج دانشجویان آسیا که از تاریخ ۲۴ آذر الی ۹ دی ۱۳۹۹ برگزار شد تشکر می کنیم. این مسابقه آغاز همکاری مشترک فدراسیون آسیایی ورزش دانشگاهی و فدراسیون آسیایی شطرنج بود.
به ایران برای پیروزی سید خلیل موسوی در مسابقات انفرادی آقایان و کسب نقره در مسابقات تیمی تبریک می گوییم. از تیم داوران و تیم اجرایی برای موفقیت این رویداد تبریک عرض میکنیم.
با تشکر
شیخ سلطان بن خلیفه رئیس        هیشام طاهر دبیر کل
لازم به ذکر است رقابت‌های شطرنج دانشجویان دانشگاه های آسیا از ۲۴ آذر تا ۹ دی ماه با همکاری فدراسیون شطرنج جمهوری اسلامی ایران به صورت آنلاین در دو بخش مردان و زنان به میزبانی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی برگزار شد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments