۰۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۲

تقدیر از دکتر چوبینه در جشنواره سراسری نشان عالی HSE

در آیین اختتامیه جشنواره نشان عالی HSE، از سوی دانشگاه تهران تندیسی به پاس تلاش‌های دکتر چوبینه در اهتمام به امر HSE و برگزاری این جشنواره اعطا شد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری سلامت به نقل از  روابط عمومی شرکت شهر سالم، در آیین اختتامیه سومین جشنواره سراسری نشان عالی HSE و نخستین جشنواره سراسری نشان عالی HSE شهرداری تهران که به همت شرکت شهر سالم و با همکاری دانشگاه تهران برگزار گردید، تندیسی از سوی این دانشگاه به دکتر حمید چوبینه، دبیر شورای عالی HSE شهرداری تهران و مدیرعامل شرکت شهر سالم به پاس خدمات و راهبری اجرای این جشنواره اعطا شد.

این تندیس از سوی دکتر اردستانی رئیس دانشکده محیط زیست دانشگاه تهران و دکتر مظاهریان معاون شهردار تهران به دکتر چوبینه اهدا شد.

در ادامه این مراسم، برترین‌های شهرداری تهران در حوزه HSE معرفی شدند.

در بخش ممیزیHSE  مناطق، شهرداران مناطق یک، ۱۱، ۲۲، ۱۴ و ۱۳ به عنوان بهترین مناطق کلاس‌های پنجگانه ممیزیHSE  انتخاب شدند و شهرداران مناطق ۴، ۱۶، ۳، ۵ و ۸ نیز نشان تک‌ستاره HSE را کسب کردند. شهرداران ۱۷ منطقه دیگر نیز موفق به دریافت گواهینامه تعهد به سامانه HSE شدند.

همچنین در بخش ممیزی سازمان‌ها، سازمان فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات، سازمان بوستان‌ها و فضای سبز و سازمان مدیریت پسماند و در بخش ممیزی شرکت‌ها، شرکت نوسازی عباس‌آباد، شرکت واحد اتوبوسرانی، شرکت خودرو سرویس شهر و شرکت خدمات اداری شهر به عنوان برترین‌های بخش خود معرفی شدند.

گفتنی است، ممیزی بخش‌های شهرداری تهران از سوی شرکت ایتالیایی QMS و بر اساس مدل HSE-MS انجام شده است.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x