۱۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۴

تغییر ترکیب تیم ملی در سال گذشته بهترین تصمیم بود

عضو تیم ملی والیبال زنان با بیان اینکه بهترین رویداد سال گذشته تغییر ترکیب تیم ملی والیبال زنان بود، گفت: این امر به تیم ملی آسیب نرساند و کار به جایی بود.

به گزارش گروه ورزشی طبنا(خبرگزاری سلامت)، «فاطمه عنایت» درخصوص رویدادهای سال گذشته اظهار داشت: سال ۹۸ را با حضور در اردوی تیم ملی والیبال زنان آغاز کردم. پس از آن نیز به همراه «جواد مهرگان» مدیر فنی تیم راهی تورنمنت گلبال چلنج کرواسی شدیم و در این رقابت‌ها به مقام اول دست یافتیم و شروع خوبی در این سال داشتیم. در نیمه دوم سال ۹۸ در تیم  باریج اسانس کاشان در لیگ برتر والیبال بازی می‌کردم و همه دیدارها و کیفیت لیگ خوب بود و بازی ها روی روال برگزار می‌شد.

وی افزود: ۹۹ سال سخت‌تری برای ما خواهد بود زیرا شیوع ویروس کرونا در روند برگزاری اردوها تاثیرگذار بوده و ممکن است تمرینات دیرتر برگزار شوند. شعاری که در این سال برای خود در نظر دارم این است که تا نخواهیم چیزی را بدست نمی‌آوریم و باید همه با هم تلاش کنیم تا به اهداف خود به ویژه تثبیت جایگاه‌مان در والیبال آسیا دست یابیم.

عضو تیم ملی والیبا زنان ادامه داد: تاکنون اتفاق نیفتاده که در ایام نوروز در مسابقات حضور یابم اما در اردوها شرکت کرده‌ام. نوروز ۹۸ در اردوهای تیم ملی والیبال در کنار مهرگان سپری شد و در سال‌های گذشته در اردوی تیم جوانان حضور داشتم.

وی یادآور شد: مسوولان باید در سال جدید بیشتر از ورزشکاران زن حمایت کنند. تاکنون همه چیز خوب بوده اما این پشتیبانی بیشتر شود تا به خودباوری و اعتماد بنفس در والیبال به صورت تیمی نه فقط جنبه فردی برسیم. ما باید در آسیا قهرمانی را از آن خود کنیم و این امر نیازمند حمایت بیشتر مسوولان و در کنار آن تلاش بسیار خودمان است.

عنایت بدترین اتفاق سال گذشته را تعطیلی لیگ والیبال زنان دانست و تجربه خوب این سال را رسیدن به قهرمانی در مسابقات گلبال چلنج کرواسی عنوان کرد و گفت: در این رقابت‌ها همه می‌گفتند برابر چین در بازی فینال می‌بازیم اما این تیم را بردیم و تجربه شیرینی برای ما شد.

وی درخصوص تغییر ترکیب تیم ملی اظهار داشت: این تغییر به تیم ملی آسیب نرساند  و خوب بود. یک ما بازیکنان جوانی بودیم که بدون ترس و راحت در مسابقات گزینشی المپیک بازی کردیم و خود را نشان دهیم. این تغییر کار به جایی بود.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments