۲۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۹

محدودیت و ممنوعیت های ترافیکی در تعطیلات پایان هفته

پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا جزئیات محدودیت های ترافیکی تعطیلات پایان هفته را اعلام کرد.

به گزارش گروه انتظامی خبرگزاری سلامت به نقل از پایگاه خبری پلیس با توجه به تعطیلی روز چهارشنبه ۲۸ خرداد و تعطیلات پایان هفته و نیز به منظور افزایش ایمنی و تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت ها و ممنوعیت های عبور و مرور در محورهای ذیل اجرا خواهد شد.

– تردد موتور سیکلت: از ساعت ۱۲ ظهر روز سه شنبه مورخ ۹۹/۳/۲۷ الی ساعت ۲۴ روز شنبه مورخ ۹۹/۳/۳۱ از محورهای کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران- سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع می باشد.

– تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

محور کرج – چالوس

– تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس کماکان ممنوع است.

– تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ روز سه شنبه مورخ ۹۹/۳/۲۷ الی ساعت ۲ بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج ( میدان امیرکبیر) و ابتدای قطعه یک آزاد راه تهران – شمال ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انوع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز سه شنبه مورخ ۹۹/۳/۲۷ الی ساعت ۲ بامداد روز بعد از کرج (میدان امیرکبیر) و آزاد راه تهران – شمال به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.

– تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ روز پنجشنبه، جمعه و شنبه تاریخ های ۲۹ ، ۳۰ و ۳۱ خردادماه  الی ساعت ۲ بامداد روزهای بعد از کرج ( میدان امیرکبیر) و ابتدای آزاد راه تهران – شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روزهای فوق الی ۲ بامداد روزهای بعد از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به صورت یک طرفه خواهد بود.

محور هراز

– تردد کلیه تریلرها از محور هراز کماکان ممنوع است.

– تردد کلیه کامیون ها، کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲روز سه شنبه تاریخ ۹۹/۳/۲۷ الی ساعت ۲ روز یکشنبه (۹۹/۴/۱ )  از محور هراز ممنوع است.

– تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ روزهای جمعه و شنبه تاریخ های ۹۹/۳/۳۰ و ۹۹/۴/۱ الی ساعت ۲ روز شنبه و یکشنبه (۳۱ خرداد و ۱ تیرماه) از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت ۱۵ روزهای جمعه و شنبه (۳۰ و ۳۱ خردادماه) الی ساعت ۲ بامداد روز بعد در صورت اعلام ماموران مستقر در محل، از آب اسک به رودهن ( محدوده مشاء ) به صورت یکطرفه می باشد.

در صورت افزایش حجم تردد و عدم گنجایش سطح راه و به منظور تخلیه بار ترافیکی محدودیت های مقطعی از مسیر شمال به جنوب و یا جنوب به شمال محورهای هراز و کرج – چالوس اعمال خواهد شد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x