۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۱
بررسی سینمای دهه نود، تنوع ژانر

تصویر نوجوان در سینمای ایران و نگاهی به آثار مجید مجیدی

برنامه "نقد سینما "شبکه پنج،جمعه ۳۰ آبان ماه به بررسی سینمای دهه نود می پردازد و در ادامه نگاهی به آثار مجید مجیدی کارگردان برجسته سینمای ایران خواهد داشت.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری سلامت به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، این برنامه جمعه این هفته ساعت ۲۲ با یک پرونده و یک گفتگوی ویژه روی آنتن شبکه پنج می‌رود.
در بخش ابتدایی برنامه با میزبانی امیررضا مافی و همراهی آرش خوشخو و منوچهر اکبرلو تصویر نوجوان در سینمای ایران را بررسی خواهند کرد، در ادامه این گفتگو، حضور نوجوانان در آثار مجید مجیدی کارگردان با سابقه سینمای ایران مورد بحث و بررسی قرارخواهد گرفت.
“نقد سینما” به بهانه سال پایانی دهه نود و نزدیکی به ایام آخرین جشنواره فیلم فجر در این دهه، در سومین برنامه از سلسله گفتگوهای بررسی دهه نود، با حضور ابوالحسن داوودی، کارگردان شناخته شده سینمای ایران، درباره ژانر و تنوع ژانری در سینمای دهه نود ایران، گفتگو خواهد شد.
قسمت های دیگر برنامه این هفته شامل بخش رویدادها با حضور علیرضا مرادی و میثم محمدی خبرنگاران سینمایی  و رسانه  با موضوع  آخرین رویدادهای سینمایی ، تنوع ، اعتبار جشنواره های سینمایی بین المللی و آسیب شناسی این جشنواره ها خواهد بود. میز آموزش فیلمسازی بهروز افخمی با موضوع فیلمنامه نویسی در سینما خواهد بود.
برنامه «نقد سینما» به تهیه‌کنندگی یوسف بچاری، جمعه هر هفته ساعت ۲۲ از شبکه پنج روی‌ آنتن می‌رود.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments