۰۱ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۴
شیخی در تشریح نشست کمیسیون بهداشت و درمان مجلس مطرح کرد:

تصویب کلیات “طرح جهش تولید دانش بنیان” در کمیسیون بهداشت

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان گفت: طرح جهش تولید دانش بنیان موضوعی بود که در این جلسه مطرح شد و کلیات آن پس از بحث و بررسی با برخی از اصلاحات به تصویب رسید.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری سلامت به نقل از خانه ملت ،زهرا شیخی در تشریح دستور کار کمیسیون بهداشت و درمان مجلس ( روز سه‌شنبه یکم مهرماه) از حضور معاونان و کارشناسان وزارتخانه‌های بهداشت، صمت، جهاد کشاورزی، بانک مرکزی و مرکز پژوهش‌های مجلس در کمیسیون متبوع خود خبر داد و گفت: بررسی طرح فهرست قوانین و احکام نامعتبر در حوزه سلامت که از شورای نگهبان اعاده شده بود، از دستور کار خارج شد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس، ادامه داد: طرح تخصیص ارز با نرخ ترجیحی به کالاهای اساسی، نیز از موضوعات دیگری بود که در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت و با نظر اعضای کمیسیون رد شد.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان خاطر نشان کرد: طرح جهش تولید دانش بنیان نیز موضوع دیگری بود که در این جلسه مطرح شد و کلیات آن پس از بررسی و بحث  با برخی از اصلاحات به تصویب رسید. همچنین لایحه تعیین تکلیف اموال بهکده رضوی نیز مورد بررسی قرار گفته و کلیات آن با برخی اصلاحات به تصویب رسید.

۰ ۰ vote
Article Rating

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments