۲۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۰

تصادف در محور” کهن گان”

برخورد یک دستگاه کامیون بنز با یک دستگاه خودروی وانت تویوتا در روستای "کهن گان" شهرستان "سرباز" منجر به فوت یک نفر و مصدوم شدن 2 نفر دیگر شد.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “مصطفی کول زاده” در تشریح جزئیات این خبر گفت: روز گذشته در پی اعلام مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ مبنی بر وقوع سانحه رانندگی در محور “کهن گان” بخش شهرستان “سرباز” بلافاصله ماموران انتظامی و پلیس راه برای بررسی صحنه به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس پلیس راه جنوب استان سیستان و بلوچستان عنوان داشت: در این حادثه یک دستگاه کامیون بنز با یک دستگاه وانت تویوتا دوکابین با ۳ سرنشین برخورد کرده که متاسفانه در این سانحه رانندگی یکی از سرنشینان خودرو وانت تویوتا به دلیل شدت جراحات وارده فوت می کند.

“سرهنگ کول زاده” با اشاره به مصدومیت راننده و یک سرنشین دیگر خودرو تویوتا تصریح کرد: علت حادثه توسط کارشناسان پلیس راه تجاوز به چپ خودرو تویوتا اعلام شد.

رئیس پلیس راه جنوب استان با تاکید بر دقت  و تمرکز بر رانندگی، از رانندگان خواست: در همه حال با سرعت مطمئنه حرکت کنند تا سفری ایمن برای خود و دیگران به ارمغان داشته باشند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments