۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۳
استاندار مازندران، تاکید کرد:

تسریع در ساخت مسکن محرومین و اعطای تسهیلات بانکی به آنها

استاندار مازندران، گفت: ساخت مسکن محرومین یکی از اولویت‌های دولت است، از بانک‌ها انتظار می‌رود اعطای تسهیلات به ثبت‌نام کنندگان مسکن محرومین، را تسریع کنند.

به گزارش  گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، احمد حسین زادگان ‎در جلسه ساخت مسکن محرومین که با حضور مدیران کل مربوطه و روسای بانک‌ها برگزار شد، اظهار داشت: بانک‌ها؛ اعطای تسهیلات به ثبت‌نام کنندگان مسکن محرومین، را تسریع کنند.

وی با اشاره به اینکه افراد ثبت نام کننده جهت ساخت مسکن محرومین از افراد تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) هستند، ادامه داد: شایسته است جهت کمک به این افراد، ساخت خانه‌ها هر چه زودتر آغاز شود.

استاندار ادامه داد: دولت جهت خانه‌دار شدن افراد نیازمند به آنها ۵۰ میلیون تومان وام کم‌بهره اعطا می‌کند.

او با تاکید بر اینکه خانه‌دار شدن افراد نیازمند سبب ایجاد آرامش آنها می‌شود، اظهار داشت: تمام دستگاه‌های اجرایی که در ساخت مسکن محرومین دخیل هستند می‌بایست همکاری و همراهی کاملی داشته باشند.

حسین زادگان ادامه داد: از آنجا که ساخت مسکن محرومین اولویت دولت است لذا کم‌کاری هیچ مدیری در این پروژه مهم را نمی‌پذیریم و آنرا به وزارتخانه مربوطه گزارش خواهیم داد.

استاندار مازندران تصریح کرد: ساخت مسکن برای محرومین فقط با پیگیری اداراتکل امکان‌پذیر نیست و بانک‌ها نیز باید احساس مسئولیت بیشتری در این موضوع مهم داشته باشند.

وی همچنین گفت: دولت متعهد شده در مازندران ۲هزار واحد مسکن محرومین بسازد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x