۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۳

تساوی سپاهان و پرسپولیس

دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس با گم شدن دو پنالتی پرسپولیس با نتیجه تساوی به پایان رسید.

گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت تیم‌های فوتبال سپاهان و پرسپولیس در چارچوب دیداری از هفته بیست‌و‌دوم لیگ برتر از ساعت ۲۰:۲۵ امروز (یکشنبه) در ورزشگاه نقش جهان اصفهان به مصاف یکدیگر رفتند که این مسابقه با تساوی یک – یک خاتمه یافت.

در این دیدار تیم پرسپولیس ابتدا با گل دقیقه ۵۵ عیسی آل‌کثیر از حریف خود پیش افتاد، اما در دقایق پایانی بازی تیم سپاهان با شوت محمد محبی بازی را به تساوی کشاند.

با این تساوی تیم سپاهان با ۴۵ امتیازی صدرنشین ماند و تیم پرسپولیس هم با ۴۲ امتیاز و یک بازی کمتر همچنان در رده دوم باقی ماند. سرخپوشان هفته آینده در دربی تهران به مصاف استقلال خواهند رفت.

ترکیب سپاهان: پیام نیازمند، عزت‌الله پورقاز، سیدمحمدرضا حسینی (۷۷ – کی‌روش استنلی)، سجاد شهباز‌زاده، محمد محبی، دانیال اسماعیلی‌فر (۷۳- مرتضی منصوری)، امید نورافکن، سیدمحمد کریمی (۸۳ – جلال‌الدین علی‌محمدی)، احسان حاج‌صفی (۷۳ – یاسین سلمانی)، گئورگی ولسیانی و سروش رفیعی.

ترکیب پرسپولیس: حامد لک، محمدحسین کنعانی‌زادگان، سیدجلال حسینی، سیامک نعمتی، وحید امیری، احمد نوراللهی، کمال کامیابی‌نیا، امید عالیشاه (۲۹ – عیسی آل‌کثیر)، مهدی ترابی (۸۵-میلاد سرلک)، احسان پهلوان و شهریار مغانلو.

داور: بیژن حیدری

دقیقه ۱۴: کارت زرد پورقاز به دلیل خطا روی مغانلو، اولین صحنه مهم این بازی را رقم زد.

دقیقه ۱۷: شوت مهدی ترابی از پشت محوطه جریمه سپاهان با اختلاف از بالای دروازه‌ این تیم به بیرون رفت.

دقیقه ۱۹: ضربه سر محمد محبی از روی سر نعمتی راهی به دروازه پرسپولیس پیدا نکرد و از کنار دروازه راهی اوت شد.

دقیقه ۲۲: حرکت ترکیبی بازیکنان پرسپولیس و نفوذ عالیشاه با پاس در عرض این بازیکن به یک موقعیت خطرناک در محوطه جریمه سپاهان تبدیل شد اما ضربه پهلوان به شکلی بی دقت از کنار دروازه نیازمند به بیرون رفت.

دقیقه ۲۹: امید عالیشاه به دلیل مصدومیت از بازی خارج و عیسی آل‌کثیر به جای او وارد زمین شد.

دقیقه ۳۴: مهدی ترابی از داور بازی کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه ۳۶: چرخش و شوت زیبای مغانلو از پشت محوطه جریمه را نیازمند برگشت داد و در ادامه نیز ریباند این توپ توسط آل‌کثیر به سمت دروازه سپاهان زده شد که باز هم این توپ توسط دروازه‌بان سپاهان دور شد.

دقیقه ۳۷: عیسی آل کثیر با خطای واضح پورقاز و هل دادن این بازیکن در محوطه جریمه سرنگون شد اما حیدری دستور به پنالتی نداد و بازی را دنبال کرد. همچنین باشگاه پرسپولیس ویدیوی برخورد توپ به دست محمد محبی در محوطه جریمه را منتشر کرده و نشان می دهد علاوه بر خطای پوزقاز روی آل کثیر داور دو پنالتی پرسپولیس را در یک نیمه نگرفت.

دقیقه ۳۷: ضدحمله خطرناک بازیکنان سپاهان و پاس در عرض سجاد شهباززاده، حاج‌صفی را روی خط شش قدم صاحب یک موقعیت خوب کرد که ضربه این بازیکن روی دروازه حامد لک هم راهی اوت شد.

دقیقه ۴۳: سروش رفیعی نیز از داور بازی کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه ۵۵: کرنر ارسالی مهدی ترابی پس از کش‌وقوس بازیکنان در داخل محوطه جریمه و ضربه قیچی، برگردان کامیابی‌نیا در داخل محوطه جریمه به عیسی‌آل‌کثیر رسیدکه این بازیکن توانست گل اول سرخپوشان را وارد دروازه سپاهان کند.

دقیقه ۵۸: شوت امید نورافکن از پشت محوطه جریمه را حامد لک در آغوش گرفت.

دقیقه ۶۴: تکل نوراللهی در داخل محوطه جریمه روی حسینی باعث سرنگونی این بازیکن شد که داور اعتقادی به پنالتی نداشت.

دقیقه ۶۵: ارسال خطرناک نورافکن روی دروازه پرسپولیس پس از مهار ناقص لک به بازیکنان سپاهان رسید اما ضربه سجاد شهباززاده را مدافعان پرسپولیس دور کردند.

دقیقه ۸۷: ارسال بلند بازیکنان سپاهان و تأثیر کی‌روش استنلی روی این توپ، محبی را پشت محوطه جریمه صاحب توپ کرد که شوت این بازیکن پس از برخورد به بدن سیامک نعمتی وارد دروازه سپاهان شد تا گل تساوی زردپوشان اصفهانی به ثمر برسد.

دقیقه ۳+۹۰: ضربه سر کمال کامیابی‌نیا روی ارسال احمد نوراللهی به شکلی خطرناک از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۳+۹۰: یحیی گل‌محمدی هم از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments