۲۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۰۵

ترخیص ۲۵۶ بیمار کرونایی بستری از مراکز درمانی استان تهران

ستاد فرمانده مقابله با بیماری کرونا در تهران گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۵۶ نفر از بیمارانی که در بخش های عادی و ویژه مراکز درمانی به علت ابتلا به کرونا بستری بودند، ترخیص شدند.

به گزارش گروه بهداشت و درمان خبرگزاری سلامت به نقل از  روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دکتر زالی ، از بستری ۱۹۳ بیمار در بخش های عادی و ۶۷ بیمار در بخش های ویژه مراکز درمانی استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و گفت: همچنین در مجموع ۲۵۶ بیمار بستری در بخش های عادی و ویژه بیمارستان های استان تهران ترخیص شدند.

وی افزود: روز گذشته ۲۴ نفر از شهروندان تهرانی جان باختند که ۲۲ نفر آنها در بخش های ویژه بستری بودند.

دکتر زالی اظهار کرد: سهم مجموعه مراجعین که منجر به بستری در بخش های عادی و ویژه جدید شده، ۵ درصد بوده است که نسبت به روزهای قبل تفاوت چشمگیری را نشان نمی دهد.

فرمانده ستاد مقابله با بیماری کرونا در کلانشهر تهران، گفت: با توجه به شرایط ۲۴ ساعت گذشته تفاوت محسوسی بین شاخص های اعلامی و ابرازی وجود ندارد و همچون روزهای گذشته شرایط آماری با نوسانات مختصری در تهران در حال استمرار است.

وی در پایان عنوان کرد: با توجه به شرایط حاکم در تهران، بین میزان مرگ و میر، ابتلا و بستری در کشور و میزان دقت نظر و رعایت شیوه نامه های بهداشتی، پیوستگی مشاهده می شود و هرگونه غفلت در اجرای مقررات بهداشتی می تواند آثار خود را در آمار ابتلا و مرگ و میر نشان دهد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments