۱۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۳
استاندار قم مطرح كرد:

تداوم سیرنزولی شیوع کرونا نیازمند مشارکت جدی شهروندان در رعایت دستورالعمل های بهداشتی است

استاندار قم با اشاره به مصوبه جديد ستاد ملي كرونا مبني بر ممنوعیت تردد خودروها از ساعت ۲۱ الی ۴ براي شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر ادامه داد: این ممنوعیت در استان قم نیز اجرا خواهد شد.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، بهرام سرمست استاندار قم در حاشیه جلسه ویدئوکنفرانس ستاد ملی کرونا که به ریاست حجت الاسلام روحانی رئیس جمهوری برگزار شد، طی سخنانی با اشاره به ارائه ی گزارش وضعیت استان های کشور در این جلسه اظهار کرد: خوشبختانه تعداد شهرستان هایی که در حال تغییر از وضعیت قرمز به نارنجی هستند رو به افزایش است.

سرمست با بیان اینکه طبق این گزارش استان قم روند نزولی در بستری و آمار فوتی های ناشی از کرونا دارد افزود: همکاری خوب مردم موجب شد تا وضعیت قم از قرمز به نارنجی تغییر کند اما تداوم این روند نیازمند استمرار همکاری ها و جدی گرفتن دستورالعمل های بهداشتی است.

استاندار قم با اشاره به مصوبه جدید ستاد ملی کرونا مبنی بر ممنوعیت تردد خودروها از ساعت ۲۱ الی ۴ برای شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر ادامه داد: این ممنوعیت در استان قم نیز اجرا خواهد شد.

وی همچنین با اشاره به تصویب استمهال بیمه ی کارفرمایان در مشاغل آسیب دیده از کرونا خاطرنشان کرد: در این جلسه مقرر گردید برای مراکز ورزشی نیز تسهیلاتی در نظر گرفته شود.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x