۰۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۵

تداوم اجرای برخی از محدودیت هاو ممنوعیت های کرونایی در استان قم

استاندار قم با اشاره به رعايت ۹۴ درصدي پرتكل هاي بهداشتي در دستگاه هاي اجرايي گفت: انتظار مديريت استان رعايت صددرصدي پروتكل هاي بهداشتي در ادارات دولتي است.

به گزارش  گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، بهرام سرمست استاندار قم در جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان قم در سالن کرامت استانداری بر ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی در اماکن عمومی تاکید کرد

استاندار قم با تاکید بر نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در ادارات قم خواستار معرفی افراد متخلف به هیات تخلفات شد و افزود: دستگاه‌های اجرایی حق ارائه خدمات به افراد فاقد ماسک را ندارند.

سرمست با اشاره به رعایت ۹۴ درصدی پرتکل های بهداشتی در ادارات قم خاطرنشان کرد: این آمار برای اصناف مطلوب است، اما از دستگاه های دولتی انتظار رعایت صد درصدی پروتکل ها را داریم.

وی در ادامه با اشاره به محدودیت های پیشنهادی دانشگاه علوم پزشکی قم برای هفته آینده اظهار کرد: بعد از موافقت ستاد ملی مبارزه با کرونا، این محدودیت ها ابلاغ خواهد شد.

استاندار قم عنوان کرد: بوستانها و پارک های شهری از هفته آینده می توانند طبق روال سابق به فعالیت خود ادامه دهند. وی همچنین با اشاره به اجرای موفق طرح رفع حادثه و تعویض شیرآلات رینگ غربی آبرسانی قم گفت: این طرح نشان داد که اقناع افکار عمومی تا چه میزان در پیشبرد برنامه ها موثر است.

در پایان این جلسه از خانواده شهدای مدافع سلامت فاطمه فیروزی، اعظم نجفی فرد و طاهره اسماعیلی با اهدای لوحی تجلیل و تقدیر به عمل آمد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments