۰۱ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۴

تحویل ۲۲ هزار و ۵۰۰دستگاه چادر برای شارژ انبارهای امدادی/تولید ۱۵ هزار دستگاه چادر تا پایان سال

دبیرکل جمعیت هلال احمر 30 آذرماه با حضور در شرکت صنایع نساجی هلال ایران از بخش های مختلف این شرکت بازدید کرد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری سلامت به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، دکتر محمد حسن قوسیان مقدم دبیرکل جمعیت هلال احمر دیروز۳۰ آذرماه از بخش های  مختلف خط های تولید شرکت صنایع نساجی هلال ایران بازدید کرد.

دکتر قوسیان مقدم در این بازدید با اشاره به لزوم شارژ انبارها از اقلام امدادی، گفت: در سال جدید پس از مطرح شدن خالی بودن انبارهای امدادی، موفق شدیم کمکی از دولت برای شارژ این انبارها، دریافت کنیم. موضوعی که برای ما اهمیت داشت، موجودی چادر های امدادی بود که اساسا یکی از اقلام بزرگ و حجیمی است که در  حوادث از آن استفاده می‌کنیم.

وی با تاکید بر اینکه شرکت صنایع نساجی هلال ایران تعهد خود برای تامین چادرهای امدادی را به جمعیت هلال احمر انجام داد، افزود: همه ۲۲ هزار و ۵۰۰ چادر درخواستی تحویل داده شده است و مقرر شده که امروز بر اساس اعتبارات جدید، قرارداد خرید چادر از این شرکت را تمدید کنیم و براساس این قرارداد بیش از ۱۵ هزار چادر دیگر تا پایان سال، تحویل جمعیت هلال احمر خواهد شد.

دبیرکل جمعیت هلال احمر درباره تولید البسه امدادی، تاکید کرد: برای تولید البسه های امدادی هم قراردادهایی را داشتیم که تحویل دادند و آماده امضای قرارداد جدید هستیم.

به گفته وی، شرکت صنایع نساجی هلال ایران ظرفیت خوبی را برای تامین همه اقلام امدادی مورد نیاز جمعیت هلال احمر دارد و  در حال حاضر همه کارگاه ها با ظرفیت کامل در حال تولید محصولات هستند، علیرغم اینکه وضعیت کرونایی را شاهد هستیم اما همچنان خط تولیدها در این شرکت دایر است.

دکتر قوسیان مقدم با بیان اینکه در جمعیت هلال احمر ظرفیت های زیادی وجود دارد که بتواند نیازهای خود را برطرف کند و شرکت صنایع نساجی هلال ایران در این زمینه بیش از گذشته می تواند  به ما کمک کند، خاطرنشان کرد: شرکت صنایع نساجی هلال ایران می تواند برای فروش اقلام امدادی از ظرفیت منطقه‎‌ای استفاده کرده و اقلام امدادی تولید شده در این شرکت را در پاکستان، افغانستان و عراق به فروش برساند و در این زمینه به جمعیت هلال احمر کشورهای همسایه کمک رسانی کند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments